Paper Beast – Folded Edition Indir

Paper Beast – Folded Edition Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Paper Beast – Folded Edition 20 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Rüya gibi bir evrende vahşi hayvanlar hakkında bir macera ve keşif oyunu. İnternetin derinliklerinde bir yerlerde hayat çiçek açtı. Bu gizemli ekosisteme giren ilk kişi sizsiniz. Terazide garip bir güç baskın görünüyor. Paper Beast’in bulmacalarını çözmek için büyüleyici ve sevimli yaratıklarla ekip kurun. Paper Beast’in artık tüm ekranlarda mevcut olan bu baskısında, başka bir dünyanın yaratıcısı Eric Chahi’nin hayal gücünden doğan renkli ve tuhaf evrene geri dönün.

 • İki oyun modu: macera ve kum havuzu, büyüleyici bir oyun alanı.
 • Görkemli ve zeki yaratıklarla dolu bir dünyayı keşfedin. Onları yakalayın, onlara yardım edin: davranışları eylemlerinize uyum sağlar.
 • Çevreyi kontrol edin. Oyun, benzersiz bir fizik motoruna dayanmaktadır. Nehirleri yönlendirmek, buzları eritmek, bulmacaları çözmek için fırtınalara dayanmak … ve uçup gitmek!
 • Deney! Kum havuzunda bir tanrı oyununa yakın bir deneyim yaşayın. Terraform dağlar, göl kazın, ekosisteminizi doldurun, kasırgaları serbest bırakın. Oyunun fiziği ile iyi eğlenceler.
 • TsuShiMaMire’ın Japon punk rock’ını Roly Porter’ın ambiyans tarzıyla birleştiren orijinal bir film müziği

Paper Beast – Folded Edition’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Paper Beast – Folded Edition indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Paper.Beast.Folded.Edition.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (WinRAR’a ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Paper Beast – Folded Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: PaperBeast.exe için bir masaüstü kısayolu oluşturduğunuzdan emin olun, Özellikler’e gidin ve hedef satırın sonuna aşağıdaki metni ekleyin:

-Kompozitör -vrsdk openvr -depolama buhar

Uygula ve Tamam’a basın.

Paper Beast – Folded Edition ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Paper Beast – Folded Edition Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5-6500
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 680
 • DirectX: Sürüm 11

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.