Panzer Dragoon: Remake Indir

Panzer Dragoon: Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Remake Ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Panzer Dragoon: Remake 25 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Panzer Dragoon oyununun yeni, yeniden düzenlenmiş versiyonu – modern oyun standartlarını karşılayan geliştirilmiş grafikler ve kontrollerle orijinaline sadık! Uzak, yalnız bir gezegende, eski zamanlardan uyanmış iki ejderhayla karşılaşacaksınız. Geçmişten gelen ölümcül bir silah ve zırhlı mavi ejderhanızın rehberliği ile kaderinizi yerine getirmeli ve prototip ejderhanın kuleye ulaşmasını veya çabalarken ölmesini engellemelisiniz.

 • Tropikal mavi okyanus şehirlerinden karmaşık yeraltı kalıntılarına kadar yedi inanılmaz gerçekçi seviyeye pilotluk yapın.
 • Şeytani dev yusufçuklar, korkunç insan boyutlu eşek arıları, dev kum kurtları ve ölümcül uçan savaş gemilerinin yanında görünen prototip ejderhayla savaşın.
 • İyileştirilmiş 360 derece kontroller ve kilitlemeli hedefleme ile her yönden hızlı ve acımasızca yaklaşan düşmanlara saldırın

Panzer Dragoon’u İndirin ve Yükleyin: Remake

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Panzer Dragoon: Remake indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Panzer.Dragoon.Remake.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Panzer Dragoon: Remake klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Panzer Dragoon: Ücretsiz indirmeyi yeniden yapın

Panzer Dragoon’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirmeyi Yeniden Yapın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8/10
 • İşlemci: Intel Core i5-2200 (veya eşdeğeri)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 (eşdeğeri veya daha iyisi)
 • Kamp: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin