Panda Legend Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Panda Legend Ücretsiz İndir PC Oyunu. Panda Legend, 9 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Soğuk silahların hakim olduğu açık bir dünya! ATK hoşunuza gittiyse, lütfen kaçırmayın! BOSS'u öldürmek için basit becerileri kullanın! Sadece bir düğmeye basarak başlatılabilen güzel benzersiz yeteneklerle düşmanı yenin! Burada savaşmak için 25 beceri özelliği puanı, 30 güçlü beceri ve 16 farklı silah stili var! Kaos içinde kendi dövüş stilini bul! Düşmana yetişmek için düzgün çalışmayı kullanın! Dünyayı keşfederek kendi karakterlerinizi geliştirin! Ne kadar çok düşmanı yere serersen, o kadar güçlü olursun! Karakterlerinizi özgürce geliştirin, bırakın savaşmanıza yardım etsinler! Düşmanın düşürdüğü eşyalar size “güç” verir ve bunları kendinizi donatmak için kullanabilirsiniz!

Panda Legend nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Panda Legend indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Panda Legend'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Panda Legend klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Panda efsanesi ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla Panda Legend'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3210
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750 (2GB VRAM)
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin