Overkill’s The Walking Dead Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş The Walking Dead Ücretsiz İndirilen PC Oyununu Overkills. Overkills The Walking Dead 6 Kasım 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

OVERKILL’den The Walking Dead, bir salgının ölüleri hayata döndürmesinin ardından Washington DC’de geçen, aksiyon dolu, dört oyunculu, çok oyunculu, çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu beceri, strateji ve takım çalışması testinde oyuncular, malzemeleri ve hayatta kalanları güvence altına almak ve kamplarını ölü ve yaşam tehdidine karşı güçlendirmek için çeşitli görevlerde üç arkadaşla bir araya gelecekler. OVERKILL’in The Walking Dead’inde, oyuncular Aidan, Maya, Grant ve Heather tanıtıldı. kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapma ihtiyacı ve istekliliği ile bir araya getirilen dört kişi. Robert Kirkman’ın orijinal çizgi romanlarının zengin hikaye evreninden esinlenen OVERKILL’in The Walking Dead filmi, Washington DC’de meydana gelen olayların bazılarını aydınlatıyor.

Overkills The Walking Dead’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Overkills The Walking Dead indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “OVERKILLs The Walking Dead.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Overkill’in The Walking Dead klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Overkills The Walking Dead ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Walking Dead’i Overkills ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit sürüm)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 750 Ti
 • Depo: 23 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.