OtherSoul Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş OtherSoul Free Download PC oyunu. OtherSoul 18 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bu korku oyununda iblisin pençelerinden canlı olarak kaçmak için elinden gelen her şeyi yapmalısın. Sakin ve dikkatli olmalısınız! Canavar her şeyi duyar ve sizi her yerde kovalar. Ondan saklanmayı başarırsan, yine de seni arıyor olacak, bu yüzden dikkatli ol! Oyunda daha iyi yönlendirme için el fenerini ve haritayı kullanabilirsiniz. Çeşitli seslerle şeytanın dikkatini dağıtabilirsiniz. Ayrıca zihinsel durumunuza da dikkat edin, aksi takdirde diğer dünyada delirirsiniz. Ama daha önemli. Unutma, asla yalnız değilsin. Her zaman izleniyorsun! Canlı kaçmak için 12 adet rune taşına ihtiyacınız olacak. Bunlar özgürlüğünüzün son kapısını açacak. Ancak hangi kapıdan geçeceğinize siz karar verirsiniz. Unutmayın, tehlikede olan sadece ruhunuz değil. Eğer diğer dünyadaki varlıklardan kaçmayı başaramadıysanız… peki, muhtemelen o zaman ruhunuza ve bedeninize ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kolay olmayacak! Bol şans!

OtherSoul’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. OtherSoul indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “OtherSoul’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. OtherSoul klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

DiğerSoul Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile OtherSoul Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7,8,10 64bit
 • İşlemci: Intel Core TM i5 750 veya üstü
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Radeon HD 5770 1GB veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 1200 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu sistem gereksinimleri ile oyunu düşük kalite ayarlarında oynamanız tavsiye edilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin