Open Country Indir (v1.0.0.2636)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Ülke Ücretsiz İndirme PC oyununu açın. Open Country, 10 Haziran 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Sırt çantanız ve tüfeğiniz yüklendiğinde şehir hayatını geride bırakmaya hazırsınız. Güneş batmadan kamp kurduğunuzdan ve ateş ettiğinizden emin olun… kurtlar ve ayılar açlıktan ölüyor ve akşam yemeği gibi görünüyorsunuz. Korucunun deneyimli bir açık hava adamından biraz rehberliğe ihtiyacı var ve Snowridge Lodge’daki Gary, zor ayları atlatması için gerçekten biraz daha fazla oyun kullanabilirdi. Açık ülkede hayatta kalma mücadelesine hazır mısınız? Elementlere ve zorlu koşullara dayanırken avlayın, keşfedin ve hayatta kalın, bir kamp alanı kurun ve ana üssünüzden çok uzaktaysanız barınak kurun. Gerçek bir avcı, nöbetçi karakol görevi gören bir yer bulabilir. Gary ve yerliler sizi oyalamak için bir sürü ev işi yapacaklar ve hatta yol boyunca dört ayaklı bir arkadaş bile bulabilirsiniz. Daha iyi silahlar, daha iyi teçhizat ve daha zorlu görevler – Master Outdoorsman olarak adlandırılmaya değer misiniz?

Open Country nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Open Country indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Açık Ülkeye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Open Country klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Açık Ülke Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Open Country Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: 7, 8, 10 kazan
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD7950

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin