Only A Dream Indir


Yalnızca doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş A Dream Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Only A Dream 13 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Tarih 1990. Adı John Simmons. Annenle baban üç yıl önce annen aldatırken yakalandıktan sonra boşandı. Seni ve baban Frank Simmons'ı sevgilisi için terk etti ve baban depresyona girdi. Bir ay sonra ortadan kaybolur ve sizi yalnız bırakır. Yoğun bir çalışmanın ardından babanızın size bıraktığı daireyi yeniler ve düzenli bir iş bulursunuz. Yanlış olduğunu kanıtlamak için hayatını tersine çevirebileceğini düşünüyorsun… Bir gece saat 3 civarında uyanıyorsun, ki bu çok ağır bir uykucu olduğun düşünülürse, bunu garip buluyorsun. Hiçbir şey düşünmeden tekrar uykuya dalarsın, sadece kayıp babandan notlar bulduğun, bilinmeyen, mağaramsı bir yerde uyanırsın.

Only A Dream nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Only A Dream indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Only A Dream'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Only A Dream klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sadece bir rüya ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Only A Dream ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290X
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin