ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition Indir (v1.0)


ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition PC Oyununu Ücretsiz İndirin, doğrudan bağlantı önceden yüklenmiştir. ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition, 12 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Serinin 25. yıl dönümü anısına son derece popüler manga ve anime serisi ONE PIECE'den yeni bir RPG! Daha çok Hasır Şapkalı Luffy olarak bilinen ünlü korsan Monkey.D.Luffy ve Hasır Şapkalı ekibi, bir sonraki adayı ve onları bekleyen macerayı aramak için Yeni Dünya'ya yelken açar. Ancak yolculukları sırasında bir fırtınaya yakalanırlar ve gemileri kaza yapar. Sürekli şiddetli fırtınalarla çevrili yemyeşil bir tropik adaya düşerler… Mürettebatından ayrılan Luffy, arkadaşlarını bulmak ve adadan kaçmak için büyük ve yeni bir maceraya atılır! Tehlikeli yeni düşmanlar, ürkütücü doğa güçleri ve dahası sizi bekliyor! Popüler ONE PIECE anime dünyasında geçen klasik bir RPG setinde Hasır Şapka ekibinin farklı üyeleri olarak oynayın!

ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition Ücretsiz İndirme

ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 2400G
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 780 veya Radeon R9 290X
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 35 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin