Observer Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Observer Free Download PC oyunu. Observer, 15 Ağustos 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Korkularınız hacklenirse ne yapardınız? Observer, Layers of Fear'ın yaratıcıları olan Bloober Team'den bir cyberpunk korku oyunudur. Salgın hastalıklar, savaş ve sefaletle harap olmuş karanlık bir siberpunk dünyasını keşfedin. Delinin sivri uçlu zihinlerine girerken sinir polisinin yeni cephesi olarak oynayın.

Özellikler:

 • Gözlemleyin ve Bildirin – Gözlemci olarak bilinen seçkin bir dedektif olan ve amacı şüphelilerin zihnine girip sızmak olan şirket tarafından finanse edilen bir polis gücünün parçası olan Dan Lazarski'siniz. Bu gelecekte düşündüğünüz, hissettiğiniz veya hatırladığınız her şey mahkemede aleyhinize kullanılabilir.
 • Karanlık Bir Distopya – Yıl 2084. Nanophage'den bir şekilde kurtulduysanız, muhtemelen savaşta öldürüldünüz. Hayatta kalanlar, bu yeni gerçeklikten uzaklaşmak için uyuşturuculara, sanal gerçekliğe ve sinir implantlarına yöneldi. Ama sizden saklanamazlar.
 • Etkileşimli Delilik – İpuçlarını bulmak için suçluların ve kurbanların dengesiz zihinlerine girerken, onların en karanlık korkularını yeniden yaşayacak ve sizi kendi gerçekliğinizi ve akıl sağlığınızı sorgulamaya zorlayacaksınız.
 • Layers of Fear'ın yapımcılarından yeni bir korku – Bloober Ekibi'nin şimdiye kadarki en büyük ve en korkutucu dünyası! 2084'teki karanlık distopyada kendinizi ve zihninizi kaybedin.> Observer_, yetişkin bir izleyici kitlesine yönelik bir korku deneyimidir. Gördüğün şey seni rahatsız edecek.

Observer'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Observer indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Observer.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Observer klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Observer ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Observer Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3 (3,4 GHz) / AMD A8-7600 (3,1 GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin