Novastella Island Indir (Incl. ALL DLC)


Novastella Adası (TÜM DLC Dahil) Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndir. Novastella Adası (TÜM DLC'ler dahil) 16 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

UYARI: BU OYUN YAVAŞ BİR İNŞA/KEŞİF OYUNUDUR, LÜTFEN SATIN ALMADAN ÖNCE İKİ KEZ DÜŞÜNÜN. Yanlışlıkla başka bir evrene gittin ve bir adaya düştün. Manzara muhteşem ve buradaki kaynaklar çok geniş. Bir geri dönüş yolu bulmak istiyorsunuz, ancak çok çalışmanız gerekiyor. İhtiyacınız olan şeyleri alın, aletleri yapın, biraz balık yakalayın, ağaçları kesin ve toprağı kazın. Sadece bu egzotik adada hayatın tadını çıkarmayı unutma. Buradayken birkaç arkadaş edinin – yerel türler olan Lilles çok arkadaş canlısıdır ve evinizi burada inşa etmenize ve dekore etmenize yardımcı olacaktır. ÖZELLİKLERİ:

 • Burada bir ev inşa edin! Sizin için sayısız seçenek var. Bireysel görünüm, değişken bileşenler ve her şeyi deneyebileceğiniz çok sayıda dekorasyon seçeneği.
 • Enfes cel-shading tarzı karakterler, her karakterin seçebileceği çeşitli kıyafetleri/kıyafetleri var!
 • Burada yeni arkadaşlarla tanış. Lilles o kadar şirin ve cana yakın ki, gün boyu onlarla birlikte olmak istiyorsunuz. Onlara yardım etmeyi de unutmayın, bunun için sizi ödüllendireceklerdir.
 • Toprakları keşfedin ve bu adanın elementlerinin tanrıçalarıyla bir seyirci kitlesine sahip olun. Sizi eve yönlendirmelerine izin verin!

Novastella Adası Nasıl İndirilir ve Kurulur (TÜM DLC'leri İçerir)

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Novastella Island (Incl. ALL DLC) indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Novastella Island'a Çıkart (Incl. ALL DLC)” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan indirebileceğiniz burada).
 4. Novastella Island (Incl. ALL DLC) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Novastella Adası (TÜM DLC'ler dahil) Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Novastella Island Ücretsiz İndirmeyi (TÜM DLC'leri içerir) başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin