Noblesse Oblige Indir


Noblesse Zorunlu Ücretsiz İndirme PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Noblesse Oblige 25 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Harap bir konakta gizemin ortasında romantizmi ateşleyin! Aşk için neleri feda edersin? Kendi kalbine güvenebilir misin? Noblesse Zorunluluğu: Bir Crème de la Crème Adventure, kremalı evrende geçen bağımsız bir hikaye olan Hannah Powell-Smith’in 137.000 kelimelik etkileşimli bir gotik romantizmidir. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır. Westerlin’in ılık kıyılarından uzakta, rüzgarlı bir adada, yeni eviniz olan mülk duruyor. Yalnız bir aristokrat için konuşma uzmanı olarak çalışmak üzere işe alındın. Bu kazançlı bir fırsat ve kötü yetiştirilme tarzınız ve vasat üniversite eğitiminiz sizi birkaç kişiyle baş başa bırakıyor. Ancak her karanlık koridorda sırlar gizlenir ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Genç hükumetin neden gecenin bir yarısı perili ve kederli ortalıkta dolaşıyor? Büyüleyici yeni sekreterin yazmaya devam ettiği mektuplarda neler var? İşvereniniz, yabancıların aile işine girmesini önlemek için neden bu kadar dikkatli? Ve elbette aşk da var: gece yarısı buluşması, çalınmış anlar ve soğuğun ortasında tatlı sıcaklık. Bu uzak adadaki işiniz daha yeni başladı: Güvenli bir gelecek için çok mu çalışacaksınız yoksa kalbinizin sesini dinlemek için her şeyden vazgeçecek misiniz?

 • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın; eşcinsel, heteroseksüel veya biseksüel; tek eşli veya çok eşli; aseksüel ve/veya aromantik.
 • Sıkı çalışan ve sıkı oynayan açık sözlü, çapkın kahya; Dış dünyayla ilgili hikayeler için çaresiz, yoğun, hevesli konuşmacınız; ya da heyecan ve lüks sunan ama tehlikeyi göze alan çekici, kültürlü bir yabancı.
 • Başka bir yerde bir gelecek inşa etmek için mülkün dışındakilerle bağlantı kurun.
 • Evinizde parlak bir itibar sağlayın veya şüpheyle örtün.
 • Güçlü sadakat bağları kurun veya onları kırın.

Noblesse Oblige nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Noblesse Oblige indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Noblesse Oblige’e Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Noblesse Oblige klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Noblesse Zorunlu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Noblesse Oblige ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin