No Haste Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Haste Free Download PC oyunu yok. No Haste 7 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

No Haste bir hayatta kalma korku oyunudur (yakında 1 ila 4 oyuncu için çevrimiçi kooperatif). Çalmak için bir alışveriş merkezine gizlice girin, sağduyulu ve akıllı olun ve üstteki yaratığa yakalanmayın! ‘No Haste’de hızlı ve göze çarpmayan bir yaratık tarafından kovalandığınız bir alışveriş merkezinin karanlık ışınları arasında yürüyorsunuz. İpuçları yardımıyla 10 nesneyi kurtarmanız ve kaçmanız gerekiyor. Gizli olun, canavarı savuşturmak için eşyaları atın ve hayatta kalmak için birlikte çalışın.

  • Tek oyuncu modu: Farklı oyun ve hardcore oyuncular için.
  • Sürükleyici Deneyim: Tek bir baskıcı yerde gerçekçi grafikler ve sürükleyici ses tasarımı.

No Haste nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. No Haste indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Acelesiz Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
  4. No Haste klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Acele etme Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Hızlı İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 10

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?