Nightwalker 2 Indir (v1.0)

Nightwalker 2 Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Nightwalker 2, 16 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Nightwalker 2, Nightwalker ve Sally’nin en unutulmaz maceralarının hikayesini anlatan bir korku macera oyunudur. Yerel bir efsanede bahsedilen bir hazineyi arayan ikili birbirlerini umduklarından daha fazlasını bulurlar. Onları ayıran olaylar, hayatta kalabilmek ve Sally ile yeniden bir araya gelmek için eskisinden daha fazlasını yapmak zorunda kalacağı için Nightwalker’ın sınırlarını zorlayacaktır. Kayıp köyün gizemlerini çözmeye çalışırken yine Nightwalker olarak oynuyorsunuz. Yeni işçiliği işlevi, bulmacaları çözme, engelleri aşma ve hayatta kalma yolunda size yardımcı olacaktır. Ana hikayenin yanı sıra Nightwalker 2’de oyundaki keşif deneyiminizi geliştirecek 4 farklı yan görev bulunuyor. Ara sahnelerle desteklenen sinema deneyimi, macerayı eskisinden daha sürükleyici hale getiriyor. Ayrıca Nightwalker 2, gerilimi hissetmek ve rahatsız edilmek istediğinizde tam olarak istediğinizi elde edebileceğiniz çok daha fazla çok yönlü korku unsuru barındırıyor.

Nightwalker 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Nightwalker 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nightwalker 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Nightwalker 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Nightwalker 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Nightwalker 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7 64 bit
 • İşlemci: Core i3 / AMD 2.0 GHz
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 2 GB hafızalı ekran kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin