Nickelodeon All-Star Brawl Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Nickelodeon All-Star Brawl Free Download PC oyunu. Nickelodeon All-Star Brawl 4 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

En sevdiğiniz Nickelodeon karakterleri olarak gösterişli platform savaşlarında savaşın! Nickelodeon evreninden güçlü bir kahraman kadrosuyla, SpongeBob SquarePants, Teenage Mutant Ninja Turtles, The Loud House, Danny Phantom, Aaahh’ın yıldızlarıyla kapışın !!! Gerçek Canavarlar, Yabani Thornberrys, Hey Arnold!, Rugrats ve daha fazlası, nihai animasyon hakimiyetini belirlemek için. Kişiliklerinden ilham alan benzersiz hareket setleri ve saldırılarla her karakter, Nickelodeon hayranlarının lejyonu için sonsuz aksiyon sağlayan benzersiz bir oyun stiline sahiptir. En sevdiğinizi seçin ve çevrimiçi ve yerel çok oyunculu aksiyonla yoğun kavgaların başlamasına izin verin.

 • Oynanabilir karakterler arasında SpongeBob, Lincoln Loud, Ninja Turtles Michelangelo ve Leonardo, Oblina von Aaahh var !!! Gerçek canavarlar, İstilacı Zim ve çok daha fazlası!
 • Spongebob Squarepants serisinden Jellyfish Field, Teenage Mutant Ninja Turtles serisinden Technodrome ve çok daha fazlası gibi 20 temalı seviye!
 • Her karakter, sevimli kişiliklerinden gelen tamamen farklı ve yenilikçi bir oyun stili ve hareket seti sunar.
 • Aynı anda 4 oyuncuya kadar yerel olarak veya çevrimiçi çok oyunculu rekabette arkadaşlarınıza karşı savaşın

Nickelodeon All-Star Brawl nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Nickelodeon All-Star Brawl indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nickelodeon All-Star Brawl’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Nickelodeon All-Star Brawl klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Nickelodeon All-Star Brawl Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Nickelodeon All-Star Brawl indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin