OyunNeed for Speed Underground
Tür(ler)Yarış
GeliştiriciElectronic Arts (EA Games)
YayımcıElectronic Arts (EA Games)
Yayın tarihi17 Kasım 2003

Need for Speed Underground indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesini tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

Tarihin en eski ve en iyi yarış oyunlarından birini indirin: Need for Speed Underground. Burada, google drive olan mümkün olan en hızlı şekilde oyunu indirmek için izin verilir. Bu size dünya çapındaki tüm bulut depolama sunucularından mümkün olan en hızlı indirme hızını elde etme imkanı verecektir!

NFS Underground, sadece 168 MB kurulum dosyası yla herhangi bir maliyet veya doğrulama olmadan indirmek, yüklemek ve oynamak ücretsizdir. Web sitelerimizde, istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz güvenli ve temiz bir oyunu garanti edebiliriz!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP2).
 • İşlemci: 700 MHz Işlemci.
 • RAM: 1 GB.
 • Ekran kartı: 32 MB video belleği.
 • Ses Kartı: Ses cihazı.
 • Sabit disk alanı: 1.5 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: 1.5 GHz Işlemci.
 • RAM: 2 GB.
 • Ekran kartı: 512 MB video belleği.
 • Ses Kartı: Ses cihazı.
 • Sabit disk alanı: 5 GB.

Oyun hakkında

Bu oyun hızlı ve öfkeli film esinlenerek, ve seri araba sokak yarışları adamıştır, çeşitli atoraka tabi. Oyuncular ve Need for Speed Underground bir ordu yaklaşık 15 milyon kopya sattı, harcanan ve sanal bir garajda uzun saatler geçirir, onun “yutmak” değiştirerek – Dodge Neon, Volkswagen Golf, Honda Civic veya ne model iki düzine.

Ve tüm Olympique City gece metropolün genişlik üzerinde patlak, ister New York, ya da Los Angeles anımsatan ve ring yarışları kazanmak, sürüklenen, drag yarış veya diğer araba yarışmaları. Modları çeşitli web sitemiz üzerinden Need for Speed Underground 1 indirmek için başka bir nedenidir. BU ENGINE EA Grafik Kütüphanesi dayalı mükemmel grafik vurgulamak mümkün değildir. Bu bulanıklık eşsiz etkisini hatırlamak için yeterlidir!

Need for Speed Underground NFS serisinin en iyi oyunlarından biri ve ilk sokak yarışı oyunudur. Proje franchise yeniden başlatılmasından sonra ilk bölümü oldu ve yarış türünün hayranları sunuyor, hangi bugün bile nefesinizi almaya devam ediyor …

Ve söylenecek ilk şey, bu serinin ilk oyunu, tam bir hikayesi vardır. Ancak, açık bir dünya yoktur ve sadece diyaloglar vardır, hangi hangi ana karakter sokak yarışlarına katılır neden ve neden açık hale gelir.

Ama, her neyse, ve senaryoya uygun olarak oynamak hala ilginç. Ayrıca, bu oyun film Hızlı ve Öfkeli, ilk bölümü oyunun serbest bırakılması arifesinde piyasaya sürüldü esinlenerek.

Oyun Need for Speed Underground gelince, bu yüzden serbest bırakılması anda ve şikayet etmek hiçbir şey. Ancak, bugün bir şey ile hata bulmak zordur. Klasik sedan, spor arabalar ve SUV’lar, araba aparat ve özelleştirme için parça bir deniz, oyun çeşitli modları, araba pompalama dahil serin araba, çok sayıda. Tüm bu ve çok daha fazla eğlenmek ve yarışları en iyi şekilde almak için izin verecektir.

Yani, çılgın sokak yarışları düzenlenen en iyi Amerikan şehri, ziyaret edin. Profesyonel bir yarışçı olmak spor simülatörü oyunları tercih her oyuncunun bir rüya. İş aramak için yeni bir şehre geliyorsun. Ve onu bulacaksınız, ama senin için yeni bir alanda kendinizi bulacaksınız. Oyunda NFS Underground, başarıyla bir yarışçı nın kariyer hakim olacaktır.

NFS Underground 1: Oynanış

Efsanevi yarış simülatörü dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun kalbini kazandı! Bu kez eylem Olympique City, hayat “kaynar” hatta gecenin ölü yer kurgusal metropol yer alır ve sokak yarışçıları hakkı için çılgın yarışmalar şampiyonu çağrılacak rekabet.

Gaz pedalını sonuna kadar iterler ve inanılmaz maceralara doğru koşarlar, ücretsiz otobanda dik dönüşleri vurgularlar. Arabanın çılgın hızı hissedilir adrenalin verir: oyuncu büyük bir nakit ödül almak ve tamamen “pompa” araba için motor yarışı yıkılmaz bir kral olmak gerekiyor!

Hikaye

Ryan Cooper adında bir karakteri idare etmek zorundasın. O bir sokak yarışçısı, cesur, her zaman arabasının direksiyonuna zaman geçirir, ve yoldan geçenler korkutarak, sokaklarda acele. Ayrıca her zaman yarışlara katılır.

Eğer alttan başlayarak, tüm düzeyleri geçmek ve ünlü olacak hangi üst tırmanmaya gerekir, ve havalı yarışçı olarak kabul edilecektir. Bunu başarmak için, denemek zorunda kalacak, engelleri bir sürü aşmak.

Nispeten çok değil sürücü gerekir. Her testte zorluk artacaktır. Yapay zeka da dahil olmak üzere pek çok kişi tarafından engelleneceksiniz.

Her oyuncu beklenmedik engellerin bir sürü uzun ve kafa karıştırıcı parça geçen onun yarış “Kariyer” inşa edebilirsiniz. Ana karakter ralli ve Samantha, sokak yarışı üstüne adam tırmanmaya yardımcı olan güzel bir kız hakkında deli!

Toplamda, zorluk “hafif”, “orta” veya “ağır” düzeyleri ile oyun 112 heyecan verici misyonlar vardır? daha fazla çaba harcanmışsa, ödül o kadar somut tır! Ama sinsi düşman Eddie hakkında unutmayın: o ve kız arkadaşı Melissa çeşitli alçaklar düzenlemek için seviyorum.

Oyun efektleri

Şehrin renkli üç boyutlu görüntüsü ve harika bir ses, araba simülatörünü geçerken unutulmaz bir duygu verecek ve sanal gerçeklikte kafayla dalacak! Unutulmaz müzik eşliğinde rock, techno ve rap türlerini biraraya getirerek film müziğini gerçekçi olmayan bir şekilde havalı hale getirir.

Need for Speed için özel müzik kaydeden ünlü sanatçılar tarafından yaratıldı. Ayrıca ekranın en uygun çözünürlüğünü seçebilir, çalınan parçaları değiştirebilir ve ses ve metin birleşimini özelleştirebilir veya sesi tamamen kapatabilirsiniz. Ve arayüzün dili Rusça ve İngilizce versiyonları sunulmaktadır.

Özellikleri

Bugüne kadar, EA Games bu oyunun resmi sürümü 15 milyon kopya sattı. Bu tür popülerlik gerçekten indirmek ve yarış oyunu oynamak ve tarih arasında bu türün en iyilerinden biri yapmaya değer yapılan uygulanan özelliklerin gerçeği nedeniyle yapılır!

Bu yüzden, Need for Speed Underground’ı en iyilerden biri haline getirmede ana rol oynayan bazı ana özellikleri bulalım:

 • Araba büyük bir seçim: arcade Toyota, Subaru, Cadillac, Mitsubishi, vb dahil olmak üzere yirmiden fazla tanınmış otomobil markaları, özellikleri
 • Eğer profesyonel bir dublör gibi hissedebilirsiniz sayesinde, inanılmaz ve tehlikeli manevralar yapmak için yeteneği.
 • Çeşitli oyun modları: Kariyer, Hızlı Yarış, Zaman Oyunu, Ağ ve Multiplayer.
 • Xbox, PlayStation ve GameCube’da oynayabilme özelliği.
 • Altı yarış türü: “Ring” (bir izleme çemberinde sürme), “Küme Düşme” (bitiş çizgisini en son geçen geçen kişi tarafından kaybedildi), “Sprint” (en hızlı katılımcıyı kazanır), “Drifting” (çılgın hız ve kızaklar), “Drag yarışı” (küçük bir pistteki hızların anında değiştirilmesi) ve “Test Sürüşü” (“araba”nın yeteneklerinin test edilmesi.
 • Özelleştirme derin bir sistem, her makine en küçük ayrıntısına göre özelleştirilebilir, hem görünüm ve iç ayrıntıları değiştirerek.