OyunNeed for Speed Underground 2
Tür(ler)Yarış
GeliştiriciElectronic Arts (EA Games)
YayımcıElectronic Arts (EA Games)
Yayın tarihi9 Kasım 2004

Need for Speed Underground 2 indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesine tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


NFS serisinin ikinci oyunu ve tarihinin en iyi yarış oyunlarından birini indirin. Need for Speed Underground 2 indirme google drive üzerinden süper hızlı hız ile kullanılabilir, yaşadığınız her yerde kolay ve performans hızı elde etmek için izin!

Oyunun bu sürümü, güvenli ve yüklemek ve kalıcı olarak oynamak için ücretsizdir. Kurulum dosyası en son sıkıştırma ve kurulum algoritmaları ile yapılır, mümkün olduğunca çabuk oynamaya hazır almak için izin!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP2).
 • İşlemci: Intel Pentium III veya AMD Athlon 933 MHz veya eşdeğeri.
 • RAM: 128 MB.
 • Video Grafik kartı: NVIDIA GeForce 6600 GT veya Radeon X1300XT.
 • Ses Kartı: DirectX ile uyumlu ses cihazı.
 • Sabit disk alanı: 1 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: Intel Pentium IV veya AMD Athlon 1.8 GHz veya daha iyisi.
 • RAM: 2 GB.
 • Video Grafik kartı: NVIDIA GeForce 6900 GT veya Radeon X2300.
 • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit disk alanı: 4 GB.

Oyun hakkında

Need for Speed: Underground 2 2004 yılında yayımlanan bir arcade araba simülatörü. Yeraltı’nın ilk bölümünün devamıdır. Oyunun genel başarısı sayesinde, EA stüdyo EA Black Box tarafından devralındı devamı, serbest bırakmak için olumlu bir karar verdi.

Aslında, bu oyun neredeyse serinin tarihinin en başarılı biridir. Burada ve sokak yarışları, ve ilk kez kısmen açık dünya sundu, ve eylem özgürlüğü, ve yarış modları çeşitli, ve rakiplerin gelişmekte olan zeka, ve araba özelleştirme ve çok, çok daha fazlası. Buna ek olarak, son olarak, karakterler, ana karakter ve büyük bir final ile tam bir hikaye var.

Ayrıca, Need for Speed: Underground 2 zaten hız, risk ve lüks birçok oyuncu-bilenlerin favori projelerin saflarına katıldı. Ve henüz aşina değilseniz, zamanınızı boşa harcamayın! Hata yapma, seni etkileyecek.

Aksi takdirde, filo Toyota ve Mitsubishi Lincolns ve Cadillacs arasında değişen serin araba bir sürü tarafından temsil edildiğinde, olamaz! Ve bu arabanın performansını artırmak güçlü ayrıntılar bir sürü ekleyin, ve harici ayar inanılmaz özellikleri.

Need for Speed Underground 2: Oynanış

NFS Underground 2 tamamen gece sokak yarışları odaklanmıştır. Ana modu bir kariyer, 5 “er” sürekli yarışları harita ilerleme işaretlenmiş olarak kilidi ayrılmıştır. Her biri ek araba ve oyuncu ek para getirebilir özellikleri açılır, dergi kapakları için photoshoots gibi.

Oyun dünyası

Oyuncu şehrin sokaklarında kısıtlamalar olmadan hareket edebilir, ve hatta ilk aşamada iyi bütçe doldurabilirsiniz gizli ikramiye bulabilirsiniz tek yolu, çünkü tavsiye edilir. Ayrıca yolculuk sırasında bazen diğer biniciler buluşuyor. Onlar bir düello, para küçük bir miktar kazanan (bu seçenek mevcut döneme bağlı olarak artar) verilir yanı sıra bazı arabalar için benzersiz ayrıntılar davet edilebilir. Bu nedenle, oyuncu etrafında seyahat etmek, düello yarışlarına katılmak, bütçenizi doldurmak ve yeni bileşenler açmak için herhangi bir uygun duraklama kullanmanız gerekir.

Periyodik olarak, oyuncu çeşitli ırkların konumu hakkında mesajlar alır ve bazen haritada işaretlenmemiştir. Yani, adres hatırlamaya değer. Oyunun ana hedefi şehirde kesinlikle tüm ırkların tam geçiştir.

İşlemin yüzde olarak görüntüleneceği menüyü açmak için T tuşuna tıklayarak geçerli ilerleme hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu oldukça komik bir şey olabilir çünkü, oyun tüm yarışları geçti önce uzun bitirmek için oldukça gerçekçi. Bu nedenle, kullanılabilir içeriğin tamamını gözden geçirmeniz gerekiyorsa, hikaye görevlerini gerçekleştirmek için acele etmemelisiniz.

Oyun İçi Sponsorlar

Yanı sıra, Need for Speed Underground 2, sponsorlar oyun önemli bir parçasıdır. İlk galibiyet serisinin ardından, oyuncu sponsorlardan biriyle sözleşme imzalama fırsatına sahip olacaktır. Bu araba bayilikücretsiz istediğiniz herhangi bir araba götürmek için izin verir.

Istikrarlı bir ücret ve zaferler için ek ikramiye ek olarak, oyuncu sözleşmenin kendi kısmını yerine getirmek zorunda kalacak. Bu, sponsor tarafından düzenlenen yarışlara katılımla ifade edilir ve her birinin karmaşıklığı çok farklı olan kendi pistleri vardır.

Ancak, biraz daha kolay bir durum oyuncu o şu anda katılacak hangi yarış seçebilirsiniz olmasıdır. Ayrıca belirli sayıda fotoğraf çekiminde de belirtilmeniz gerekir (mini haritada özel bir rozetle görüntülenir ve oyuncunun belirli bir süre için bu noktalara gitmesi gerekir).

Bu ek para getiriyor, hangi miktarı aracın görsel derecelendirme tarafından belirlenir. Bu en önemli oyunlardan biridir. Görsel derecelendirme açıkça belirli kombinasyonlara bağlıdır, bu nedenle eğer oyuncu belirli bir “kanondan” uzaklaşırsa, reytingi daha düşük olacaktır, ki bu biraz haksızlık olur.

Özellikleri

Tabii ki, böyle popüler bir oyun uygulanan özellikleri nedeniyle popülaritesini kazandı. Geri zamanda, bu özellikler tüm dünyada en iyi yarış oyunu yaptı. Ancak, bugünün oyun dünyasında, oyun hala indirmek ve oynamak ve denemek için iyi bir emin değer. İşte hakkında öğrenmek gibi olacak ana özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • NFS: Underground 2 gerçek bir bestseller olduğunu. 2004 yılında piyasaya sürülen oyun 4 milyondan fazla kopya sattı.
 • Burada ünlü üreticilerin farklı serin araba sürücü olabilir: Toyota, Mitsubishi, Mazda, Audi, Ford, Hyundai, Peugeot, Honda, vb.
 • Aracınız için araçlar ve cihazlar. Sadece oyun sırasında arabanızı ayarolamaz, ama aracınızın mümkün olduğunca gerçekçi görünmesi için yeni parçalar yükleyebilirsiniz.
 • Büyüleyici kariyer, yarışları ve şehir sokaklarında serbest dolaşım çeşitli ile, bıkmak olmaz!
 • Şehir, Los Angeles, New York ve diğer ABD metropollerinin gece manzaralarından esinlenerek yapılmıştır.
 • Sokak yarışı atmosferi etkilenebilir ses efektleri ve Xzibit, Snoop Dogg, Paul van Dyke, Rise Against ve diğer yıldızlar tarafından oluşturulan serin bir film müziği ile vurgulanır.
 • Need for Speed Underground 2: Tüm sokak yarışçıları oyun sırasında etrafınıza ulaşmaya çalışacaktır. Bir yarışçı olarak, onlarla başa çıkmak zorundasın. Bunu yapmak için, rakibinizin sürüş yeteneklerini, yarışçı olarak tüm özelliklerini öğrenebileceği çalışma moduna geçebilirsiniz.
 • Tek bir kariyer ve ek modları ek olarak, dört oyunculu ağ oyunu vardır.
 • Zorlu rakipler. Rakipleriniz en iyi profesyonel yarışçılar olacak. Bu nedenle, bir oyuncu olarak rakipleriniz için değerli bir rakip olmaya çalışmak gerekir.

Yarış Türleri

Oyunda 8 toplam modları vardır, her biri diğerlerinden farklı ve oyun oynamak için daha komik hale getirmek için özel bir şekilde yapılır. Elbette, bu onları yarış kategorisinde en iyilerinden biri yapma, Need for Speed oyunları bulunan en iyi şeylerden biridir!

Ring

“Ring” Need for Speed Underground 2’nin en kolay modudur. Basitçe, oyuncu son turbitiş çizgisini geçmek için ilk olmalıdır. Sayıları ikiile beş arasında değişebilir, bu da oyunun dinamiklerini önemli ölçüde artırır, çünkü uzun süre yüksek hızlı tempoyu korumak oldukça zor olabilir.

Sprint

“Sprint”: Oyuncu bitiş çizgisine ulaşmak için ilk olması gerekir. Bu modun özelliği kapalı pistlerde yatıyor.

Drag

“Drag yarışı”: Oyuncunun yaklaşan trafiğe çıkmadan üstesinden gelmesi gereken kısa bir mesafeye yarışın. Bu mod incelikleri oldukça bir yeri vardır. Örneğin, burada sadece bir manuel şanzıman mevcuttur, doğruluğu hızlanma hızına bağlıdır.

Eğer vites değiştirmezseniz veya çok uzun süre yanlış yapmazsanız, kaybetmeye denk gelen bir motor arızası olabilir. Tüm bu, sürekli “kamikaze” ve bitirmek için sadece bir şans kaçınmak için ihtiyaç ile birlikte, oyuncu iyi bir sonuç göstermek için iyi ter yapacaktır.

Drift

“Drift”: Burada kızak yapma, en çok puan gerekir. Oyuncu dublör sırasında bir engele veya başka bir arabaya çarpıyorsa, puanlar yatırılamayır. Küçük pistlerde, oyuncu en fazla üç rakibi olabilir ve eğer nokta şehirde bulunuyorsa, oyuncu tek başına “çalışacaktır”.

Street X

“Street X”: Bu modun ana özelliği onları geçilmez kılan kısa sargı parçaları vardır. Azot oksit kullanmak yasaktır. Aksi takdirde, oyun tamamen “Yüzük” benzer

Profesyonel Lig

“Profesyonel Lig”: Buradaki pistler özel, yarış. Bu önemli farklılıklar sonunda, tek şey, rakipler daha ilk yarışlarda daha ciddi. Oyun Ring aynıdır.

Jeeps

“Jeeps”: Bu yarışlarda sadece cip katılabilir, hedefleri tamamen diğer Yarışlar benzer.

Hızlı yarış

“Hızlı yarış”: Menüde seçilir. Başlamadan önce, oyuncu trafik yoğunluğu düzeyi, rakip sayısı, onların gücü ve daha fazlası gibi parametreler, bir sürü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu modda, hangi oyun şehirde serbestçe hareket etmek ve düello tüm yaklaşan biniciler arama fırsatı alır “Test Drive” seçebilirsiniz.

NFS Underground 2: Çok

Need for Speed: Underground 2, PS2, Xbox ve Windows platformları için çok oyunculu bir oyun tarafından desteklendi. Çevrimiçi oyunda sadece dört yarış modu mevcuttur: Ring, Sprint, Drag Racing ve Drift. Resmi olarak, sunucular geri 2006 yılında kapatıldı, bu yüzden şimdi ağ oyun uğruna NFS Underground 2 indirin. Yani, sadece fikir anlamsızdır.

Oyun Arabaları

Oyun tanınmış markaların araba oldukça çok sunuyor. Oyuncunun binmek mümkün olacak ilk araba Nissan 350 olacak, Rachel sayesinde, kahramanıkız arkadaşı. Temel olarak, bunlar seri üretimde olan standart makinelerdir.

İlk bölümün aksine, burada cip üç model görünümüdür; Cadillac Escalade, Lincoln Navigator, Hummer H2. Bunlardan biri her zaman garajda olmalı, özel yarışlara katılmak için. Cipler diğer arabalara göre belirgin derecede ağır kontrollere sahiptir. Toplamda, garajınızda en fazla beş araba olabilir.

Need for Speed Underground 2’de şekillendirme ve atonlama olanakları oldukça yaygındır. Oyuncu tampon, farlar, spoyler, neon, gövde, diskler ve benzeri değiştirebilirsiniz. Ayrıca motor ve süspansiyon ayarlarını ayarlayabilir ve performansı artırmak için bunları değiştirebilir, böylece daha iyi kullanım sağlar.

Satın parça sadece haritanın her yerinde bakmak için gereken özel mağazalarda mevcuttur. Kiti bir parçası olarak gerekli parçaları satın alabilirsiniz, toplu olarak”, bu durumda, oyuncu birbirinden ayrı olarak satın eğer onların maliyeti gerçekten biraz daha düşük olacaktır.

Oyunun Hikayesi

Hikaye kahramanı Olympique City en iyi binici unvanını kazandı sonra devam ediyor. Yakında bilinmeyen bir yarışçı tarafından yarışmaya davet edilir. Belirtilen yere varan kahraman aniden farların parlak ışığı ile kör, ve onun Nissan Skyline R34 tam hızda Rams Hummer H2, araba yok.

Altı ay sonra, kahramanı Samantha, ilk bölümünden bir arkadaş bir mektup alır. Bayview’e gelmeni istiyor. Orada uçak kahraman geldi Nissan 350, nazik Rachel, kahramanı başka bir arkadaşı tarafından sağlanan karşılar. Birkaç küçük yarışlar kazanan ve yeni bir araba satın almak için araba bayilik geldikten sonra, kahraman Rachel ile araba tamircisi Tommy karşılamak için gider.

Yarışı kazanan, oyuncu diğer biniciler arasında saygı kazanmaya başlar ve profesyonel lig girerken, kahramanı diğer sokak yarışçıları karşısında ciddi rakipleri alacak. İlk Ricky Mortis, Caleb isteği üzerine rekabette ana karakteri yenmek için çalışacağız, ama kaybeder olacaktır. Yavaş yavaş, kahramanı Caleb çeteden tüm biniciler yener, onu oyuncu meydan zorlayarak.

Eğer oyuncu yarışı kazanırsa, bu iyi bir sona yol açacak ve kahramanı sevinçle karşılanacaktır. Ancak, kaybederseniz, Caleb ana karakteri aşağılamak ve aktif olarak böbürlenmek başlayacaktır. Ve burada NFS Underground 2 ana hikayenin sonu olacak.

Need for Speed Underground 2 içindeki karakterler

 • Rachel Teller, esmer 27 yaşında, enerjik ve.
 • Caleb Callan Reis bir antagonist, güçlü ve güçlü bir adam 27-32 yaşında bir vücut dövmeler ile kaplı.
 • Tommy, genç bir araba tamircisi, her zaman diğer insanlara yardım etmeye hazır.
 • Nikki Morris hırslı ve kendine güvenen bir sokak yarışçısı, onu ilgi odağı yapan hoş bir görünüme sahip.
 • Sokak Reapers Caleb, en iyi ekipman ve araba ile biniciler kararsız bir grup bir çete, ve sokak yarışçıları geri kalanı onları korku.

Gelişim tarihi

Stüdyo EA Black Box geliştiricileri ana oyun değiştirmek için değil karar verdi, ama mevcut sistemi geliştirmek için. Buna ek olarak, ikinci bölümü ilk, hava efektleri kullanılmaya başlandı, hangi dizi için teknik atılım bir tür olarak görev yaptı.

Grafiksel olarak, oyun hala karanlık ve kasvetli gece yerleri ile kaldı, ama oyuncular serbest yarış modunda iyi boyutlu bir şehir etrafında serbestçe hareket başardık. Tek hata bulanıklık seviyesi, yüksek hızlarda tüm çevreleyen nesneleri bulaşmış oldu nedeniyle. Ancak, bu özellikle piyasada oyunun son değerlendirme etkilemedi.

Başlangıçta, Need for Speed Underground 2 hasar sistemi uygulamak için planlanmıştır, ancak sürüm sürümünde, öyle değildir. Tabii ki, uygun ayarı açtığınızda, araba bazı hasar alabilirsiniz, ama maksimum basit çizikler ve ön cam üzerinde çatlaklar olacaktır. Sonuç olarak, oyuncular bazen bir engele çarpmayı ve onu dönüşe sığdırmak için kullanmayı, gerekli manevralarda hızı sıfırlamayı ve zamanı boşa harcamayı daha kolay buldular.

Oyunun ayırt edici özelliği cipler, ve bunlardan biri ana antagonist sürücü olacak, Yani Hammer H2, ancak, sadece tanıtım video sırasında. Oyuncu da bu taşıma ve tüm avantajlarından yararlanabilir.

Sonuç

NFS Underground 2 serisi daha yeni gelişmeler kullanarak geliştirmek için izin veren bir oyundur. Oyuncular polis tam olmamasına rağmen, bu bölümü sevdi. Web sitemiz Need for Speed Underground 2’yi hızlı ve ücretsiz olarak indirmenizi sağlar.

Yani, kesinlikle herkes bu oyunun oyun deneyebilir ve oyun endüstrisinin o zaman inşa nasıl hatırlıyorum. Şimdi bulmak ve NFS Underground 2 indirmek oldukça zordur, oyun oldukça eski çünkü, ama sitemizbu fırsatı sağlar.