New Super Lucky’s Tale Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Yeni Super Lucky’s Tale Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Yeni Super Lucky’s Tale 21 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şaşırtıcı dünyalara kapıları açan sihirli bir eser olan Çağlar Kitabı’ndaki heyecan verici yolculuğunda Lucky’ye katılın. Yeni arkadaşlarla tanışın, heyecan verici ülkeleri keşfedin ve şeytani büyücü Jinx’in ve onun acımasız ailesi olan korkunç Kitty Litter’in kayıp sayfalarını geri getirin. Klasik 3D platform oyununa bu aşk mektubunda zıplayın, kazın ve zafere giden yolu sallayın!

• Kapsamlı 3B merkezlerden hikaye tabanlı macera seviyelerine, 2B yandan kaydırma mücadelelerine, ödüllendirici mini oyunlara, akıllara durgunluk veren bulmacalara ve heyecan verici patron dövüşlerine kadar çeşitli oyun seçenekleriyle.
• Binlerce koleksiyon, sayısız değerli sır, unutulmaz karakterler ve stil sahibi maceraperestler için bütün bir kostüm gardıropu.
• Her yaştan ve seviyeden oyuncuyu heyecanlandırmak ve meydan okumak için tasarlandı.
• Yeniden tasarlanmış ve yeni seviyeler, tamamen dönen bir kamera, daha sıkı hareket kontrolleri ve hikaye, film, müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her açıdan büyük revizyonlarla orijinal Super Lucky’s Tale’in tamamen elden geçirilmesi.

New Super Lucky’s Tale’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. New Super Lucky’s Tale indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “New.Super.Luckys.Tale.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. New Super Lucky’s Tale klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Yeni Super Lucky’s Tale ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile New Super Lucky’s Tale’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 3,3 GHz veya AMD FX-6300’de Intel Core i5 3550
 • Hafıza: 8 MB RAM
 • Grafik: AMD Radeon R7 370 veya NVIDIA GeForce GTX 660/570
 • Kamp: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin