NeuraGun Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş NeuraGun Free Download PC oyunu. NeuraGun 21 Ocak 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Herkes, tanımlanamayan bağlantılara ve varlıklara uygun şekilde öncelik verme yeteneğine sahip değildir. Ancak, bu konudaki yeteneklerinizi değerlendirmek için en azından denemelisiniz. NeuraGun bulmaca oyunu size bu eşsiz fırsatı sunuyor. Burada çok düşünmeli ve tutarlı hareket etmelisiniz. NeuraGun, üçüncü şahıs bilim kurgu bulmaca oyunudur. Oyuncu, onu karmaşık bilimsel kompleksten çıkaracak bir gizemler labirentinden geçmelidir. Sadece en iyiler testi geçer ve çıkar. Kompleksi ancak bir dizi bulmacayı çözdükten sonra terk edebilirsiniz. Ancak korkmayın, sadece uzayda sınırlısınız ve bunun geçici olup olmadığı tamamen size kalmış. Bulmacalar, doğru hücrelere, lazer alanlarına, enerji kilitlerine yerleştirilmesi gereken küplerdir. Kilitler, dokunmatik sensörlerden belirli bir sırayla geçilerek devre dışı bırakılabilir. İlk başta biraz kafa karıştırıcı gelebilir ama gerçekte her şey netleşir. Aksiyonun derinliklerinde kaybolmak kolay olduğu için aldanmayın. Sizi doğru moda sokmak için size özel bir film müziği eşlik edecek. OYUN ÖZELLİKLERİ:

 • Yeni bir oluşumun çeşitli bulmacaları
 • Üçüncü şahıs oyun
 • Yerçekimi topunun varlığı
 • Olağandışı film müziği

NeuraGun nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. NeuraGun'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “NeuraGun'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için, indirebileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak) burada).
 4. NeuraGun klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile NeuraGun'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7, 8, 10 (x64)
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX1060
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin