NeuraGun Indir


Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş NeuraGun Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. NeuraGun 21 Ocak 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tanımlanamayan bağlamları ve varlıkları belirlemek ve uygun şekilde önceliklendirmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. Ancak bu konudaki yeteneklerinizi değerlendirmek için en azından denemelisiniz. NeuraGun bulmaca oyunu size bu eşsiz fırsatı sunuyor. Burada çok düşünmeli ve tutarlı hareket etmelisiniz. NeuraGun, üçüncü şahıs bilim kurgu bulmaca oyunudur. Oyuncu, onu karmaşık bilimsel kompleksten çıkaracak gizemlerle dolu bir labirentten geçmelidir. Sadece en uygun olanlar sınavı geçecek ve çıkacak. Kompleksi ancak bir dizi bulmacayı çözdükten sonra terk edebilirsiniz. Ama merak etmeyin, sadece uzayda sınırlısınız ve bunun geçici olup olmadığı tamamen size kalmış. Bulmacalar, doğru hücrelere, lazer alanlarına ve enerji kilitlerine yerleştirilmesi gereken küplerdir. Kilitler, dokunmatik sensörlerden belirli bir sırayla geçilerek devre dışı bırakılabilir. İlk başta biraz kafa karıştırıcı gelebilir ama gerçekte her şey netleşir. Aldanmayın, aksiyonun derinliklerinde kaybolmak çok kolay. Doğru ruh halini belirlemenizi sağlayacak özel bir film müziği size eşlik edecek. OYUN ÖZELLİKLERİ:

 • Yeni bir oluşumun çeşitli bulmacaları
 • Üçüncü şahıs oyun
 • Yerçekimi topunun varlığı
 • Olağandışı film müziği

NeuraGun nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. NeuraGun indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve NeuraGun’a Çıkart seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. Burada).
 4. NeuraGun klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL’lerle ilgili hata alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile NeuraGun Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL’lerle ilgili hatalar alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü aradığınızdan ve DirectX, Vcredist ve diğer programları bu klasöre kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIRSINIZ!!.txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız, exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7, 8, 10 (x64)
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Depolamak: 8GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1060
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin