Nephise Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Nephise Free Download PC oyunu. Nephise 14 Mart 2017’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Nephise, kısa ve atmosferik bir anlatımlı bulmaca oyunudur. Özellikle müziğinin yardımıyla rahatlatıcı ve gizemli bir deneyim. Anlatıcı daha yaşlıdır, bu yüzden oyuncuya bir hikaye anlatmak gibidir. Hikayeyi anlatırken oyuncuya bulmacalar hakkında da ipuçları veriyor. Heykelleri doğru yöne çevirin ve zili çalın. Bir şeyler olacak ve önünüzde bir yol olacak. Sihirli ormanda ve gümüş mağarada yürüyüş yapın ve kırmızı topları toplayın. Not: Bu oyunun temel özelliği atmosferdir. Esas olarak ruh halini deneyimlemeye çalışanlar için önerilir.

Nephise Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Nephise indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nephise’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu işlem için 7-Zip gerekir. Burada).
 4. Nephise klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Nephise Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Nephise indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü 64 bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 GHz, AMD Athlon 64 X2 2 GHz
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GT 750 Ti 2 GB veya AMD RADEON HD 7850 2 GB
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 3.9 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Bu oyunu oynamak için tüm Windows güncellemelerinin yüklenmesi gerekir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin