Nebraska Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Nebraska Free Download PC oyunu. Nebraska 19 Ekim 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Nebraska, 2020’de Ortabatı Amerika’nın kırsal Nebraska’da gazının bitmesi hakkında bir kitap yazan bir gazeteci olarak geçiyor. Gazeteci, yardım ararken, terk edilmiş bir korku cazibe merkezinin kalıntılarına rastlar. Başka bir seçeneği olmadan içeri girer ve bölgeyi keşfetmeye başlar ve kapı arkasından çarptığında içinde sıkışıp kalır. Oyuncular, cazibe altındaki gizli tesisi keşfeder ve keşfeder ve orada gerçekleşen korkunç deneyleri keşfeder. Nebraska, Amnesia the Dark Descent ve Penumbra Black Pest gibi oyunlardan büyük ölçüde ilham alan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyun, oyuncuların bölgedeki hemen hemen her şeyle etkileşime girmesine izin veren gelişmiş bir fizik sistemine sahiptir. Oyuncular, belirli durumlarda fizik sistemini kullanmak da dahil olmak üzere oyunda ilerlemek için bulmacaları çözmek zorunda kalacaklar. Oyuncu ayrıca vücut ısısını da kontrol etmelidir, çünkü çok soğuk veya çok sıcak sıcaklıklar hipotermiye veya sıcak çarpmasına neden olabilir. Oyun sadece korku değil, aynı zamanda çok hikaye ağırlıklı ve hüzünlü, mutlu ve tabii ki korku dolu zamanlar da olabiliyor. Nebraska arsası, tesiste ilerlemenize yardımcı olacak çeşitli karakterlere sahiptir. Sana yardım mı edecekler yoksa ihanet mi edecekler…

Nebraska’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Nebraska indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nebraska’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Nebraska klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Nebraska Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Nebraska indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-530
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin