My Hero One’s Justice 2 Indir

My Hero One’s Justice 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu My Hero One’s Justice 2, 12 Mart 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Önceki oyun, MY HERO ONE’S ADALET’i indirmenin bonusu: Izuku Midoriya için Özel Özelleştirme Kiti. Izuku Midoriya Bonusu için özel özelleştirme öğesi daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülebilir. Önceki oyunu satın alma bonusunu almak için MY HERO ONE’S JUSTICE’tan veri kaydetmiş olmanız gerekir. My HERO ONE’S JUSTICE 2, popüler 3D arenada savaşçısı MY HERO ONE’S JUSTICE’ın abartılı devamı, kahramanca çıkışını yapıyor! Devasa arenalarda destansı savaşlarda yarışırken karakterlerin tuhaflıklarından tam olarak yararlanın!

My Hero One’s Justice 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. My Hero One’s Justice 2’nin indirilmesi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “My.Hero.Ones.Justice.2.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, alabileceğin Buraya).
 4. My Hero One’ın Justice 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

My Hero One’s Justice 2 ücretsiz indirme

My Hero One’s Justice 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS 7, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-750 / AMD Phenom II X4 940
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.