Mother Russia Bleeds Indir

Mother Russia, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir pc oyunu kan kaybediyor. Mother Russia Bleeds, 5 Eylül 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Mother Russia Bleeds, kendine özgü bir stil ve aynı anda dört oyuncuya kadar unutulmaz acımasız eylemlerle dolup taşan şiddetli bir kooperatif zorbasıdır. Alternatif bir SSCB’de geçen hikaye, baskıcı bir ceza otoritesinin üstesinden gelmek ve her ne şekilde olursa olsun uyuşturucu bağımlılığını zorlamak zorunda olan çaresiz bir hapsedilmiş sokak savaşçıları ekibinin etrafında dönüyor. Olağanüstü bir hikaye modu kampanyasında tek başına veya arkadaşlarınızla savaşın veya vahşi hayatta kalma modunda kararlılığınızı artırın.

Acımasız Dövüş: Sert gettolarda, şiddetli hapishanelerde, kasvetli laboratuvarlarda ve çökmekte olan kulüplerde yolunuzu kesmek, tırmalamak ve bıçaklamak için kendinizi soğuk, sert zeminden yukarı çekin.
Güçlü Narkotikler: Kafataslarını ezmek, boyun kırmak ve kemiklerden eti koparmak için tek bir hızlı enjeksiyonla sakatlayıcı bağımlılığınızı kucaklayın. Düşmüş düşmanlarınızın damarlarında akan bir sonraki düzeltmeyi bulun ve sevgili şırınganızı doldurmak için iğnenizi onların sarsıcı vücutlarına sokun.
Yerel İşbirliği: Ayak bileklerinizi kırın ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla en fazla dört oyuncuyla mor ötesi bir co-op kargaşada gürültü yapmak için bir dövüşçü seçin.

Mother Russia Bleeds’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mother Russia Bleed indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mother.Russia.Bleeds.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Mother Russia Bleeds klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Mother Russia bedava indiriyor

Doğrudan bağlantı ile Mother Russia Bleeds Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 x86 veya x64
 • İşlemci: Intel Pentium Dual Core E2220 (2 * 2400) veya AMD Athlon 64 X2 5000+ (2 * 2600) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 9500 GT (512 MB) veya Radeon HD 6450 (512 MB)
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Xbox 360 kumandası önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.