Model Builder Indir (v1.0.0)


Model Oluşturucu Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Model Builder 8 Şubat 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

BİNALAR ALIN. YARATICI OL. Simülasyon oyunlarındaki son trende katılın, yaratıcılığınızı ifade edin ve harika görünümlü modeller yaratın. Modellerinizi kesin, birleştirin, boyayın ve özelleştirin! Uçaklar, tanklar, gemiler, figürler ve çok daha fazlasını inşa edin. Araç setinizi genişletmek için kreasyonlarınızı kâr için satın. Dünyanın görmesi için çarpıcı ve epik ölçekli modeller oluşturun. Büyükbaba Stan'in ve başarılarının izinde büyüleyici bir yolculuğa çıkın, geçmişin gizemlerini çözün, usta bir model yapımcısı olurken görevleri ve yarışmaları kabul edin. Bir araya getirilecek çok çeşitli şeyler var… ve işiniz bittiğinde, kilidini açmanız gereken tonla şey var. Yayın sonrası güncellemelerde onlarca saat eğlence ve daha fazlasını bekleyin. Oluşturmak istediğiniz modeli seçin, model parçalarını kesmenin memnuniyetini hissedin, adım adım modelinizi oluşturun ve boyamaya hazır olması için son rötuşları uygulayın. Elinizin altında çok çeşitli araçlar var – etkileyici modellerinizi bir araya getirmek ve onları parlatmak için ihtiyacınız olan her şey. – Hassas çalışma ve bitirmeye yardımcı olan yeni araçların kilidini açın. Kısa sürede bir profesyonel gibi hissedeceksiniz. Şimdi yaratıcı olma zamanı! Ciddi bir yola gidebilir ve spesifikasyonlara bağlı kalabilirsiniz ya da neden modeli kendinize ait hale getirip pezevenklik etmeyesiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir renk yelpazesi ile airbrush yapabilir veya ince ayrıntılarla uygulayabilir ve etkileyici çıkartmalarla tamamlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız sınırdır. Modeliniz tamamlandığında, bu son değil! PhotoBooth modunda bir sahne oluşturabilir ve modellerinizi farklı arka planlarda düzenleyebilir, harika efektler ekleyebilir ve daha da iyi görünmelerini sağlayabilirsiniz! Çalışmanızı doğrudan oyundan sosyal medya kanallarınızda paylaşın ve başkalarına gösterin.

Model Builder nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Model Builder indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Model Builder'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Model Builder klasörüne çift tıklayın ve EXE uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Model Oluşturucu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Model Builder'ı ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: İşletim sistemi: Windows10
 • İşlemci: 64 bit CPU: Intel Core i5-9400 / Ryzen 5 2600
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: GPU: 4GB NVIDIA GeForce GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 570 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: SSD/NVMe şiddetle tavsiye edilir – [please check your ‘Steam Library Folder’ settings to ensure installation on SSD/NVMe where possible, to avoid ‘legacy Hard Drive’ impacts on load-times / system performance.]

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin