Mini Motor Racing X Indir

Mini Motor Racing X Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Mini Motor Racing X 23 Haziran 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Mini Motor Racing X dünyasına hoş geldiniz! VR gözlüğünüzü bağlayın veya bağlayın ve kendinizi küçük arabaların çok eğlenceli olduğu nitro yakıtlı bir dünyaya bırakın! Mini Motor Racing X, ıslah edilmiş harabeleri ve yanmış taşraları yağmurla ıslanan rıhtımlara ve batık tropik adalara kadar uzanır. Çeşitli manzaralara yayılan dört benzersiz şampiyonada araç garajınızı yükseltirken ve optimize ederken devasa Kariyer Modu’nun üstesinden gelin. Seyahatinizi tek başınıza yapın veya tüm kampanyayı yerel kanepe kooperatifi aracılığıyla veya çevrimiçi olarak bir arkadaşınızla tamamlayın. Daha çok arkadaşınızla veya bazı çevrimiçi randevularla hızlı bir patlama gibi mi hissediyorsunuz? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi yarışlarda 52 pistten biriyle başa çıkın. Veya kendinizi daha canlı hissediyorsanız, Bumper Ball veya Micro Motor Racing gibi sunulan çok oyunculu parti modlarından birini deneyin!

Mini Motor Racing X’i İndirin ve Yükleyin.

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mini Motor Racing X indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mini Motor Racing X’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Mini Motor Racing X klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Mini Motor Racing X ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Mini Motor Racing X Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 10.
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD Ryzen 3 1200, FX4350 veya üstü.
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti / Radeon RX 470 veya üstü.
 • Depo: 2600 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin