Midnight Alert Indir (v1.1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Midnight Alert Ücretsiz İndir PC Oyunu. Geceyarısı Uyarısı 11 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Bir rahip, cehennemin kapılarını açacak ve kaos getirecek bir ritüeli teşvik etmeye karar verdi; Sorun şu ki, planı işe yaradı ve şimdi yaratıkların ve insanların birlikte yaşayamayacağı bu yeni dünyada hayatlarımız için savaşmalıyız. Yaratıklar her yönden görünebileceğinden dikkatli olun. Silahlarınızı hazırlayın ve kendinizi koruyun. Kendinizi onların yaratıklarından korumak için bir silah edinmeniz, etrafınızdaki dehşet için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelmez. Oyun, karanlık bir atmosfere sahip olacak ve iyi bir korku oyunu deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yaratıklar da zaman zaman sizi korkutabilir. Oyun boyunca, zorlu bir patronun yanı sıra birden fazla yaratığa karşı savaşmanız gerekecek. Herhangi bir şey için hazırlanın. Yeterince cesursanız, kaydetme noktası olmayan ve daha güçlü yaratıkların yer aldığı Kabus Modu'nu deneyebilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında, silahlarınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz bazı silah modları bulacaksınız. Renk değiştirebilir, modlar, namlular, lazerler, el fenerleri, mermi uzatıcılar, dürbünler ve daha fazlasını ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Nesnelerle etkileşim kurabilir ve ilginç şeyler bulabilirsiniz. Grafik kartınıza bağlı olarak daha iyi bir deneyim için bir dizi seçenek belirleyebilirsiniz. Ayrıca 4k veya daha büyük çözünürlüğü destekler. Düğmeleri tercihlerinize uyacak şekilde yeniden eşleştirebilir ve oyununuzu geliştirmek için bir kontrol cihazı kullanabilirsiniz. Nişanınızı değiştirmek ve iyileştirmek için kamera duyarlılığını deneyebilirsiniz. Daha önce yaptığınız şeyleri kaybetmeden kendi yolculuğunuzu yapabilir ve yeniden başlayabilirsiniz. Her oyun farklı olabilir.

Midnight Alert nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Midnight Alert indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Midnight Alert'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için, indirebileceğiniz 7-Zip'e sahip olmanız gerekir. burada).
 4. Midnight Alert klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gece yarısı alarmı ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Midnight Alert Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7 / 8 / 10 / 11 – 64 bit *
 • İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: 512MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx serisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: *32 bit sistemler resmi olarak desteklenmez, ancak 3 GB kullanıcı modu adres alanı sağlayacak şekilde yapılandırılırsa çalışmalıdır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin