Mental Hospital – Child Of Evil Indir


Akıl Hastanesi – Child Of Evil Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıyla. Akıl Hastanesi – Kötülüğün Çocuğu 14 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Küçük bir yerel gazetede muhabir olarak çalışıyorsunuz. Güzel bir akşam, arkadaşınız Ada’dan Santa Monica Psikiyatri Hastanesi yakınlarında mistik bir şeyin gerçekleştiğine dair bir mesaj alırsınız. Bütün eyaletlerin en umutsuz psikopatları oraya getirildi! Böylece bir video kamera çeker ve orada gerçekten neler olup bittiğini kontrol etmeye karar verirsiniz. Ama başlamak üzere olduğunuz hikaye o kadar ürkütücü ki, hayatınızın geri kalanında onu hatırlayacaksınız! Ve bu kaos ve terör karmaşasını çözüp hayatta kalabilmeniz sadece size bağlı. Akıl Hastanesini şimdi indirmek için yedi neden:

→ Rivayet edilen mistik olayların gizemini çözün;
→ Çok sayıda korkunç canavar ve hayvan.
→ Tamamlanacak çok sayıda seviye.
→ Heyecan verici ve öngörülemeyen bir arsa sizi kayıtsız bırakmayacak.
→ Çarpıcı grafikler.
→ Mükemmel bir korku oyunu: yoğun oyun, korkunç canavarlar, ani çığlıklar ve ürkütücü bir atmosfer.
→ Varlığın etkisini ileten ve sizi deliliğe sürükleyen ortamın doğal sesleri size eşlik ediyor.

Akıl Hastanesi – Child Of Evil nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Mental Hospital – Child Of Evil indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Mental Hospital – Child Of Evil” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, bu dosyayı alacaksınız. burada).
  4. Akıl Hastanesi – Child Of Evil klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mental Asylum – Child of Evil ücretsiz indir

Mental Hospital – Child Of Evil ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1600X veya üstü
  • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri veya üstü
  • DirectX: sürüm 11
  • Depo: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin