Medieval Arms Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Medieval Arms Free Download PC oyunu. Medieval Arms, 11 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu oyun en iyi şekilde Battlefield’ın tek oyunculu versiyonu olarak tanımlanabilir. Üç farklı sınıf olarak ortaya çıkıyor ve dört farklı haritada NPC’lere karşı savaşıyorsunuz. Her kartın amacı aynıdır; Düşmanları ortadan kaldırın ve kazanmak için üsleri ele geçirin.

Ortaçağ silahları nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Medieval Arms indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Medieval Arms” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Medieval Arms klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ortaçağ Silahları Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Medieval Arms indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 32 bit, Windows 7 64 bit, Windows 10 32 bit, Windows 10 64 bit
 • İşlemci: i5-2500k
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 960 GTX
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Yok

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin