Marvel’s Avengers Indir (v1.3)

Doğrudan Bağlantı ile Önceden Yüklenmiş Marvel’s Avengers Free Download PC Game. Marvel’s Avengers 4 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünyanın en güçlü kahramanlarından oluşan ekibinizi toplayın, güçlerinizi kucaklayın ve süper kahraman hayallerinizi yaşayın. Marvel’s Avengers, orijinal, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve işbirliğine dayalı oynanışla birleştiren destansı bir üçüncü taraf aksiyon macera oyunudur *. Çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncudan oluşan bir ekip oluşturun, olağanüstü becerilerde ustalaşın, artan sayıda kahramanı özelleştirin ve dünyayı artan tehditlere karşı koruyun. Marvel’s Avengers, Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un San Francisco’daki Avengers için yeni bir yüksek teknoloji karargahı açtığı A-Day’de başlıyor. Gizemli bir düşman, büyük bir yıkıma yol açan feci bir kazaya neden olduğunda kutlama ölümcül hale gelir. Yenilmezler trajediden sorumlu tutulur ve parçalanır. Beş yıl sonra, tüm süper kahramanlar yasaklandığında ve dünya tehlikede olduğunda, Kamala Khan adında kararlı genç bir kadın, durmak için AIM adlı gizli yeni gücün denenmemiş gücünden yararlanmak için Yenilmezleri yeniden bir araya getirip yeniden inşa etmeye başladığında, genişleyen bir macera ateşlenir. . Marvel’s Avengers, nihai Avengers oyun deneyimi için sürekli olarak sunulan yeni kahramanlar ve yeni anlatımlarla destansı yolculuğuna devam ediyor.

 • Kadronuzu yeniden oluşturmak ve güçlerini geri kazanmak için tek oyunculu harekatta ilerleme. Ardından AIM ile tek başına veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak savaşmaya devam edin.
 • Oyun tarzınıza uyacak şekilde dünyadaki en güçlü kahramanların her biri için güçlü becerilerin ve yeni teçhizatın kilidini açın.
 • Bu efsanevi kahramanları, 80 yılı aşkın Marvel tarihinden ilham alan klasik, hayranların favorisi ve yepyeni orijinal kıyafetlerle özelleştirin.
 • Her kahraman için benzersiz oyun stillerini desteklemek için esnek savaş sistemi, dinamik olarak ölçeklenebilir zorluk ve özelleştirilebilir ekipman ve beceriler.
 • Operasyonların üssü olarak geri kazanılan bir helikopterle, oyuncular dünyanın dört bir yanındaki sıcak noktalarda kahraman görevlerine (tek oyunculu) ve savaş bölgesi görevlerine (tek oyunculu veya ortak) başlar.
 • Dünyayı yalnızca Avengers’ın üstesinden gelebileceği artan tehditlerden korumak için en fazla dört oyuncu çevrimiçi olarak toplanıyor.
 • Anlatım birkaç yıla yayılacak, her yeni süper kahraman ve bölge hiçbir ek ücret ödemeden sunulacak.

Marvel’s Avengers’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Marvels Avengers indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Marvels.Avengers.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Marvel’s Avengers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Marvel’s Avengers ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Marvel’s Avengers Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: i3-4160 veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min. 2 GB video RAM)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Kamp: 75 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.