Martha Is Dead Indir

Martha Is Dead Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Martha Is Dead 24 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Martha Is Dead, 1944 İtalya’sında gerçek, batıl inanç ve savaşın trajedisi arasındaki çizgileri bulandıran, karanlık bir birinci şahıs psikolojik gerilim filmi. Alman ve Müttefik kuvvetleri arasındaki çatışma yoğunlaşırken, bir kadının kutsal olmayan cesedi boğulmuş olarak bulunur… Martha! Martha öldü ve bir Alman askerinin genç kızı olan ikiz kız kardeşi Giulia, kaybının akut travması ve cinayetinin ardından tek başına başa çıkmak zorunda. Gerçeğin arayışı, gizemli folklor ve yaklaşan savaşın aşırı dehşetiyle örtülüdür.

özellikler

 • İtalyanca oyunculuk yapan aşırı derecede otantik ses
  Tam hikaye ve karakter daldırma için varsayılan ayar olarak ana dili İtalyanca olan ilk bağımsız oyun.
 • Işık Şehri’nin yaratıcısından
  The Town of Light’ın ödüllü geliştiricisi ve gerçekliğe dayalı anlatı oyunlarında uzman olan LKA’nın ikinci oyunu, zor temalara odaklandı.
 • Derin ve karanlık katmanlı anlatı
  Martha Is Dead, gerçeği arayan ama kendine ait sırları olan genç bir kadının gözünden tarihin karanlık bir döneminin kayıpları, ilişkileri ve psikolojik alt tonlarını araştırıyor.
 • İtalyan kırsalının ayrıntılı bir rekreasyonunu keşfedin
  Muhteşem peyzajlı Toskana kırsalını yürüyerek, tekneyle veya bisikletle keşfedin. Martha Is Dead’in ortamı ve tarihsel bağlamı gerçeğe dayalıdır ve gerçek gerçeklerden ve mekanlardan ilham alınarak gerçek LKA tarzında aslına sadık kalınarak yeniden oluşturulmuştur.
 • Bebeklerle oynamak için
  Bastırılmış anıları hatırlamak için kukla tiyatrosunda sayısız kukla sekansı ile oynayın.

Martha Is Dead nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Martha Is Dead indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Martha Is Dead”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Martha Is Dead klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Martha öldü ücretsiz indir.

Martha Is Dead’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


akım

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri AMD
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 670 veya AMD R9 270X
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 30 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: SSD’ye yüklenen oyun Önerilen

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?