Manhunt 2 Indir

Manhunt 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Manhunt 2, 29 Ekim 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

Manhunt 2, Rockstar Games tarafından yayınlanan psikolojik bir korku gizli video oyunudur. Rockstar London tarafından Microsoft Windows ve PlayStation 2, PlayStation Portable için Rockstar Leeds ve Wii için Rockstar Toronto tarafından geliştirilmiştir. 2003’ün devamı İnsan avı ve 29 Ekim 2007’de Kuzey Amerika’da ve 31 Ekim 2008’de İngiltere’de yayınlandı. Oyun, kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan unutkan bir hasta olan Daniel Lamb’i izliyor. Daniel’e yolculuğunda eşlik eden sosyopatik bir suikastçı olan Leo Kasper eşlik ediyor.

Manhunt 2’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Manhunt 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Manhunt 2.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Manhunt 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Manhunt 2 ücretsiz indirme

Manhunt 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi:Microsoft Windows XP (Ev ve Profesyonel) SP1 / Windows Vista
  • İşlemci: 1.7+ GHz / AMD Athlon XP 1800+ ile Intel Pentium 4
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Grafik: 128 MB – Shader Model 2.0 destekli DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı (Nvidia 6200GT veya üstü / ATI Radeon x300 veya üstü)
  • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.