Malum Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Malum Free Download PC oyunu. Malum 2 Eylül 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Malum, 1-4 oyuncu için ortak bir korku hayatta kalma oyunudur. Korkunç bir iblis ve canavar kümesi tarafından takip edilirken terk edilmiş Sovyet sığınaklarında, nemli lağımlarda, akıl hastanelerinde ve daha fazlasında prosedürel bulmacaları çözün. Koş, saklan, çığlık at; ama ne yaparsan yap, kaçırmayın. Bir ekip toplayın ve her biri kendi kötülüğüne sahip dünyanın en karanlık köşelerini keşfedin. İblisleri geldikleri yere geri getirecek kadar güçlü bir silah çağırmak için ipuçlarını bulun ve eserler toplayın. Her iblisin kendi yetenekleri ve çarpık mantığı vardır. Bazıları alay eder ve yakalar, diğerleri çığlık atar ve saldırır. Bu silahı elinize alana kadar onları atlatmak için güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmelisiniz. Ve eğer yaparsan… korkacakları tek şey sensin.

Malum nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Malum indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Malum’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Malum klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Malum Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+ (64bit)
 • İşlemci: Intel i3 / AMD FX serisi veya eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB + video RAM ile Nvidia 450 / AMD eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin