Maid of Sker Indir

Maid Of Sker Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Maid Of Sker 28 Temmuz 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sessizliğin kabuslarına meydan okuyun. Panik yapmayın … nefes bile almayın! Maid of Sker, İngiliz folklorunun kanlı ve ürkütücü geçmişine sahip uzak bir otelde geçen birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunu. Yalnızca savunma amaçlı bir ses cihazıyla donatılmış olan ses tabanlı yapay zeka düşmanlarının ölümünden kaçınmak için gizli taktikler kullanın. Film 1898’de geçiyor ve Elisabeth Williams’ın Galce’nin unutulmaz hikayesinden ilham alıyor. Film, işkence, kölelik, korsanlık ve otelin arazisini boğan doğaüstü bir sır tarafından yönetilen bir aile imparatorluğuyla ilgili. SOMA, Don’t Knock Twice ve Battlefield 1 gibi yazma yetenekleri ve tasarımcıların oluşturduğu bir hikaye ile Wales Interactive tarafından oluşturuldu ve geliştirildi.

Maid Of Sker’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Maid Of Sker indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Maid.of.Sker.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Maid Of Sker klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Maid Of Sker ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Maid Of Sker Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x, 2 GB video RAM ile
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.