Madden NFL 20 Indir

Madden NFL 20 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Madden NFL 20, 1 Ağustos 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yaptığınız seçimlerin bir NFL süperstarı olma yolculuğunuzda rol oynadığı bir NFL franchise’ının yüzü olun. College Football National Championship ve NFL Combine playoff’larını NFL Draft’ta oynamak için kendi kolej oyun kurucunuzu oluşturun ve tamamen sizinle ilgili yeni ve kişiselleştirilmiş bir kariyer kampanyasında bir franchise’ın yüzü olun. Bir takıma katılmak üzere seçildikten sonra, kendinizi Madden’in benzersiz NFL kariyerinizin hikayesini oluşturacak kişiselleştirilmiş oynanabilir senaryolar, etkinlikler ve dinamik zorluklar oluşturan yeni Senaryo Motoruna kaptırabilirsiniz. Tam bir NFL kariyerini simüle edin ve çevrimiçi tek oyunculu ve çok oyunculu liglerle bir oyuncu, koç veya sahip olarak mirasınızı bırakın. Bir Super Bowl hanedanı arayışınızda 32 takıma kadar yarışın. Yıllık Pro Bowl ve Sezonluk Ödüllerle tamamlayın. Oyunlarda belirli hedeflere ulaşıldığında günümüzün en heyecan verici NFL Süperstarları için özel yetenekler ortaya çıkaran yepyeni bir beceri ilerleme sistemi olan Superstar X-Factor ile NFL Superstar’larının duygularını, kişiliğini ve gücünü hissedin. Özgün kişilik ve gerçek oyuncu hareketiyle birleştiğinde, NFL’nin yıldızları Madden NFL 20’de hayat buluyor. Oyuncu becerilerini özelleştirmenin yeni yollarıyla oyuncu gelişiminin tam kontrolünü elinize alın.

Madden NFL 20’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Madden NFL 20 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Madden.NFL.20.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
  4. Madden NFL 20 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Madden NFL 20 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Madden NFL 20 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4350 veya daha iyisi
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 660 veya eşdeğeri
  • Depo: 48 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.