Lucy Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Lucy Free Download PC oyunu. Lucy, 6 Ekim 2021’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

16 bitlik çağdan bu renkli platform oyununda Lucy’nin hazinesini bulmasına yardım edin! Bu macerada hazineyi bulun, düşmanları öldürün ve sırları ortaya çıkarın. Toplanacak yıldızlar ve keşfedilecek sırlar içeren birçok seviye içerir. Klavyede veya denetleyicide oynayabilirsiniz!

Lucy nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lucy indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lucy’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Lucy klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lucy Ücretsiz indir

Lucy Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP +
 • İşlemci: Çift çekirdek
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: Birleşik
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin