Lovecraft’s Untold Stories Indir (v1.33s)

Lovecraft’s Untold Stories Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Lovecraft’ın Anlatılmamış Hikayeleri 31 Ocak 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Lovecrafts Untold Stories, RPG unsurlarına sahip bir aksiyon haydut lite oyunudur. HP Lovecraft hikayelerine, savaş tarikatlarına ve efsanedeki her türlü canavara dayalı rastgele oluşturulmuş seviyeleri keşfedecek, silahlarınızı ve ekipmanınızı geliştirecek, bulmacaları ve zorlukları çözecek ve Kadimleri ve Dış Tanrıları yenmek için ipuçlarını ve bilgileri arayacaksınız. Lovecraft’ın Anlatılmamış Hikayeleri, HP Lovecraft’ın hikayelerine dayanmaktadır. Providence dehasının yarattığı kozmik dehşeti ilk elden deneyimleyeceksiniz. Her karakter, onları ürkütücü eski Viktorya malikanesinden yasak deneylerin yapıldığı terk edilmiş hastaneye veya kayıp kabilelerin unutulmuş ritüelleri kutladığı ormana kadar farklı yerlere götüren bir soruşturmadan geçer. Seviyeler rastgele oluşturulur: her oynadığınızda farklı bir deneyim olacaktır. Ayrıca oynadığınız karaktere göre de değişir. Sırların ve yeni hikayelerin kilidini açmak için öğeleri ve ipuçlarını arayın!

Lovecraft’ın Anlatılmamış Hikayeleri Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lovecraft’ın Anlatılmamış Öyküleri indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lovecraft’ın Anlatılmamış Öykülerine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Lovecraft’ın Untold Stories klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Lovecrafts Untold Stories Free Download

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Lovecraft Untold Stories indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 3000 GPU / AMD HD 5450 / Nvidia 9400 GT
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2000 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin