Lost At Sea Indir

Lost At Sea Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Lost At Sea, 15 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Lost At Sea, hayatının sonraki aşamalarında yalnız kalan Anna’nın hikayesini anlatıyor. Yeni geleceğini yaşamak için önce geçmişinin hesabını yapmalıdır. Garip bir adada nesneler bularak ve bulmacaları çözerek anılarını oluşturun ve hepimizin karşılaştığı soruyu sorun: “Doğru mu anladım?” Lost At Sea’de oyuncular Anna’nın hayatında dokunaklı anlar yaşarlar. , hayatımızın nasıl olup da birdenbire bizi ele geçirebildiğini merak etmemize neden olan anlar, tam tersi değil. Her biyomun bir yaşam evresini temsil ettiği gizemli bir adada, çevrenizi keşfedin ve anıları yeniden kazanmak için bulmacaları çözün. Bu arada, korkularınız sizi rahatsız ediyor, sizi sefaletinizde yakalamaya ve devam etmenizi engellemeye çalışıyor. Sonunda, bu hatırlamak istediğiniz şeyler, istediğiniz şeyler ve bir bütün olarak hayat hakkında bir oyundur.

Lost At Sea nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lost At Sea indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Denizde Kaybolmaya Çıkart” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Lost At Sea klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Denizde Kayıp Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Lost At Sea’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti, Radeon RX 560
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin