Line Of Sight: Vietnam Indir (GOG)

Line Of Sight: Vietnam Doğrudan bağlantılı ücretsiz GOG PC oyununu indirin. Line of Sight: Vietnam 5 Mart 2003’te yayınlandı

Oyun hakkında

Her gün farklı bir görev getiriyor. Her gün yaşam ya da ölümdür. Vietnam’daki seçkin nişancı olarak göreviniz zor düşman askerleri bulmak ve onları birer birer almaktır. İster sabırla düşmanın kendini göstermesini bekliyor olun, ister önleyici bir saldırı gerçekleştirin, yöntem aynıdır: hızlı olun, sessiz olun ve dikkatli olun. Seni eve getiren şey bu.

Özellikleri:

 • Düşük kalın. Tamamen ayrıntılı ortamlarda yoğun bitki örtüsü size ve düşmana koruma sağlar.
 • Amaç. 12’den fazla otantik ateşli silah arasından iş için doğru silahı seçin.
 • Soğukkanlı olun. 12 görevle tek başına yüzleş

Line Of Sight: Vietnam’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Line Of Sight: Vietnam indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Line.of.Sight.Vietnam.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Line Of Sight: Vietnam klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Görüş hattı: Vietnam ücretsiz indirme

Line Of Sight: Vietnam Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 1.0 GHz işlemci
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: % 100 DirectX uyumlu grafikler
 • Kamp: 600 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: % 100 DirectX uyumlu kart veya yerleşik ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.