Let Them Come Indir

Bırakın Gelsinler Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan PC oyununu Ücretsiz İndirin. Bırak Gelsinler 3 Ekim 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Let Them Come, hızlı tempolu bir piksel sanatı çekimidir. Seğiren tetik parmakları ve odaklanmış savaş taktikleri, uzaylı yaratıkların dalga dalga sizi indirmeye çalıştığı için günün sırasıdır. Oynanışı öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor – sadece en iyilerin en iyisi başka bir gün savaşmak için hayatta kalacak. Biçmek ve silahları soğutmak için çeşitli uzaylı yaratıklar, şık retro arka planlar ve sert bir film müziği ile Let Them Come, steroidler üzerinde hızlı ve öfkeli bir piksel atıcıdır.

özellikleri

 • Yük Özelleştirme – Orduları yenmek için yeni öğelerin kilidini açarken cephanenizi yükseltin ve özelleştirin!
 • Amansız Hücum – Sofistike saldırı mekanikleriyle sonsuz sayıda farklı düşmanla savaşın.
 • BoomBox – Yol boyunca yeni mixtape’ler toplarken düşmanın üzerine cehennem ateşi salarken seçtiğiniz müziğin keyfini çıkarın.
 • Dinamik Aydınlatma – Daha karanlık seviyelerde yaklaşan hedefleri hedeflemek için izleyicileri ve patlamaları taktiksel olarak kullanın
 • Vahşi Patron Savaşları – En üst düzeydeki hesaplaşmada korkunç patron yaratıklara karşı vahşi oranlarla yüzleşin!
 • Çevrimiçi Liderler – Merdivenin en üstüne tırmanırken ve en iyinin en iyisi olurken nişancılık becerilerinizi gösterin ve arkadaşlarınıza hava atın!

Let Them Come’ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Let Them Come indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Let Them Come” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Let Them Come klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

gelsin ücretsiz indir

Let Them Come ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 1.2GHz+
 • Hatırlatma: 1024MB RAM
 • Grafik: 512MB
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depo: 250 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Bu oyun saniyede 30 kareye kilitlenmiştir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin