LEGO Pirates Of The Caribbean: The Video Game Indir


LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. LEGO Karayip Korsanları: Video Oyunu 24 Mayıs 2011'de yayınlandı

Oyun hakkında

LEGO® Karayip Korsanları: Video oyunu, Karayip Korsanları'na ve tüm parlak renkli karakterlerine LEGO yapım parçası biçiminde hayat veren bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncular, dört filmin tüm unutulmaz sahnelerini komik ve tuhaf LEGO video oyunu tarzında deneyimleyecekler.
Ürün Özellikleri:
Karayip Korsanları evreninin gösterişli macerasını, saygısız mizahını, unutulmaz karakterlerini ve muhteşem yaratıklarını (4 filmin tamamından içerik) aksiyon macera oyunu, heyecan verici bulmacalar ve inanılmaz derecede tuhaf LEGO ara sahneleri ile deneyimleyin.
Jack Sparrow, Kaptan Barbossa, Davy Jones ve her biri kendi kişiliğine sahip diğer tüm favori Karayip Korsanları karakterlerinizle oynayın!
Oyuncuları San Juan Limanı'ndan Tortuga Korsan Limanı'na ve aradaki her yere götüren LEGO Twist ile dört filmden en sevdiğiniz sekansları yepyeni bir şekilde deneyimleyin!
LEGO video oyunu serisinin en popüler özelliklerinden biri olan yerel iş birliği geri dönüyor, böylece ekip kurup başkalarıyla maceranın tadını çıkarabilirsin!

LEGO Pirates Of The Caribbean: The Video Game'i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game'in indirilmesi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “LEGO.Pirates.of.the.Caribbean.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7- Zip) alabilirsin Buraya).
  4. LEGO Pirates Of The Caribbean: The Video Game klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

LEGO Karayip Korsanları: Video Oyunu ücretsiz indirme

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 / XP SP3
  • İşlemci: 2.7 GHz Intel Pentium 4 sınıfı veya AMD Athlon veya eşdeğeri işlemci
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: Shaders 3.0'ı destekleyen 256 MB 3D grafik kartı (NVIDIA 8800 GT veya üstü, ATI Radeon HD 3870 veya üstü)
  • Ek Yorumlar: Tümleşik entegre yonga kümeleri desteklenmez (örneğin, 8xx / 9xx serisi, SiS ve S3 serisi, ATI Mobility Radeon 7500 ve X1300'ün tümleşik Intel yonga setleri).

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin