LEGIONCRAFT Indir (v1.0)


LEGIONCRAFT Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. LEGIONCRAFT 19 Ağustos 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Loslan her yeni gözlemciyi ağırlıyor! Yerel kahramanların bakış açısından, bu fantastik yolculuk sizi kendi lezzetleri ve maceralarıyla altı fantezi diyarına sürüklüyor! Her macerada, sizinle seyahat etmek, onlarla lejyonlar oluşturmak, kaynaklar çıkarmak, hazine bulmak ve ardından Demon King'e meydan okumak isteyen maceracıları toplamak için savaş gücünüz, yemeğiniz, altınınız ve kalbinizden en iyi şekilde yararlanmalısınız! Oyun içeriği ve özellikleri:

 • Eşsiz sanat stili ve yeni kare bulmaca oyunu. (Eski fresklerden ve türünün tek örneği olan Tetris'ten ilham alan benzersiz sanat stili ve oynanış)
 • Farklı kişiliklere sahip dört yüz fantezi yaratık. (Farklı alemlerden farklı şekil ve kişiliklere sahip fantastik yaratıklar, onlara yaklaşmanızı bekliyor.)
 • Eşsiz yeteneklere sahip yirmi dört oynanabilir kahraman. (Korucu ve Büyük Aşçıdan Necromancer'a kadar değişen kariyerlere sahip altı krallıktan efsanevi kahramanlar)
 • Kendi cazibelerine sahip on iki Lord karakteri. (League of Observers'dan dost canlısı iş arkadaşları, maceralarınızda size yardımcı olmak için yanınızda)
 • Yüzden fazla beceri ve sayısız set kombinasyonu. (Dövüş gücünü önemli ölçüde artıran dövüş becerilerinden rünlerin etkisini değiştiren kahramanca becerilere, onları nasıl birleştireceğiniz size kalmış.)
 • Düzinelerce macera harekatı seviyesi ve özelleştirilebilir karşılaşma seviyeleri. (Commonwealth'in soğuk ovalarından Mashmaka'nın yeraltı krallıklarına kadar savaşın ve kabus gibi zorluktaki savaşlarda sınırları zorlayın.)
 • Farklı ırkların ve medeniyetlerin büyülü topraklarını içeren özgün bir fantezi dünya görüşü. (Dünyanın kökeni, ülkelerin tarihi ve ırk ayarları gibi bilgiler için oyunun wikisine bakın.)
 • Boş zaman ve rahatlama için kart mini oyunları ve diğer eğlenceli yollar. (Loslan'daki maceralardan sıkıldıysanız, dinlenmek ve Lucky 13'e büyük para harcamak için kulübe gelebilirsiniz.)

LEGIONCRAFT nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. LEGIONCRAFT indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “LEGIONCRAFT'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. LEGIONCRAFT klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

LEGIONCRAFT'ı ücretsiz indirme

LEGIONCRAFT'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP/Vista / 7/8
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz+ veya daha iyisi
 • Hafıza: 512MB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4000 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin