Legends of Ellaria Indir (v1.0.0.1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ellaria Ücretsiz İndir PC oyunu Efsaneleri. Legends of Ellaria 1 Nisan 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Legends of Ellaria, kendi krallığınızı inşa edebileceğiniz, destansı savaşlarla savaşabileceğiniz ve büyüleyici bir fantezi dünyasını keşfedebileceğiniz birinci şahıs macera, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma sandbox oyununun eşsiz bir karışımıdır. Konularıyla birlikte ölmekte olan bir dünyadan kaçan, Ellaria dünyasında yeni bir krallık kuran bir lord olarak oynuyorsunuz – sizin gibi diğer grupların ve ırkların yerleştiği boyutlar arasında bir geçiş ve pahalı büyülü olanı kontrol etmek için Kaynak Yarık Taşları ile savaşıyor . Birinci şahıs maceralarında devasa bir dünyayı keşfedin, şehirlerinizi ve krallığınızı gerçek zamanlı strateji mekaniğinde inşa edin, ordularınıza komuta edin ve onları önden yönetin ya da kahramanlarınızı ve generallerinizi silahlı kuvvetlerinizi sizin için yönetmeleri için gönderin! Uzun zaman önce, ana dünyanız Mara, gururlu lordların geniş ve zengin krallıkları yönettiği müreffeh bir dünyaydı. Etkileyici güçleri, gerçekliği bükebilen garip büyülü özelliklere sahip bir malzeme olan riftstone üzerine inşa edildi. Ancak bu lordlar, Riftstone’un kaynaklarını kontrol etmek için sürekli savaştılar ve yüzlerce yıllık küresel çatışmaları sonunda kontrolden çıktı. Serbest bırakılan güçler Mara’yı yıkımın eşiğinde perişan bir çorak araziye dönüştürdü – sonuna o kadar yakın ki, hayatta kalan birkaç ulustan birinin lideri, insanlarınızı bir geçitten Ellaria dünyasına yönlendirdi ve eski topraklarınızı terk etti. herkes Sonsuzluk. Bu Ellaria bir tür boyutsal geçiş noktasıdır: eskilerin, unutulmuş bir uygarlığın, sayısız başka yere portallar inşa ettiği dünyalar arasında bir geçiş. Şimdi halkınızı zafere geri götürme zamanı; Bunu yapmak için, Ellaria’nın genç dünyasında türünüz için bir yer yaratmalı ve yeni krallığınızı düşmanlarına karşı koyabilecek kadar güçlü hale getirmelisiniz. Diğer birçok tür ve grup kendi anavatanlarından kaçtıktan sonra Ellaria’ya yerleştiği için bu kolay bir iş olmayacak. Legends of Ellaria’da her zaman istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ülkenizi yönetmeye, inşa ederek şehirler inşa etmeye, ordularınızı ve becerilerinizi geliştirmeye, yeni teknolojiler araştırmaya ve krallığınızın ekonomisini yönetmeye odaklanabilirsiniz. Savaşta, birliklerinize gerçek zamanlı strateji savaşlarında liderlik edebilir veya askerlerinizin yanında savaşarak ön saflarda savaşa katılabilirsiniz. Ellaria’nın prosedürel olarak oluşturulmuş dünyasında kahramanlarınıza ve arkadaşlarınıza aksiyon RPG maceralarında katılabilirsiniz – keşfettiğiniz her bölge ve fırtına yaptığınız her zindan benzersiz ve diğerlerinden farklı hissedecek. En iyi Zırhınızı çizin ve kılıcınızı sallayın, güçlü olanı kontrol edin Ellarian büyüsünün güçlerini kullanın ya da her şeyi bilen bir maceracı yaratın – karakterinizi nasıl yükselteceğinize ve ne tür bir kral ve kahraman olmak istediğinize siz karar verin.

Legends of Ellaria Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Legends of Ellaria indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Legends of Ellaria” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Legends of Ellaria klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ellaria Efsaneleri Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Legends of Ellaria indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz veya eşdeğeri
 • Depolamak: 12 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin