OyunLeft 4 Dead
Tür(ler)Korku, Birinci şahıs Nişancı
GeliştiriciValve South
YayımcıValve Corporation
Yayın tarihi26 Ekim 2004

Left 4 Dead 1 indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesini tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Bugün herhangi bir doğrulama veya fiyat olmadan Left 4 Dead 1 bilgisayar (PC) oyunu indirin. Doğrudan Google Drive Storage’dan ücretsiz en iyi korku oyunlarından birini alın.

Bu performans en iyi şekilde oyun kolayca almak için izin verir. Ayrıca, bu tüm dünyada Google sunucularından doğrudan kapma, yaşadığınız her yerde iyi bir indirme hızı elde etmenizi sağlar!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP.
 • İşlemci: Pentium 4 (3 GHz).
 • RAM: 1 GB.
 • Ekran kartı: ATI 9600 / NVidia 6600 (128 MB, Shader model 2.0).
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0s ile uyumlu ses aygıtı.
 • Disk alanı: 6.86 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: Pentium g5400.
 • RAM: 2 GB.
 • Video Grafik kartı: NVidia 620 (1 GB) veya daha iyi.
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0s ile uyumlu ses aygıtı.
 • Disk alanı: 10 GB.

Oyun hakkında

Left 4 Dead zombi kıyamet ayarında çok oyunculu bir oyun için tasarlanmış büyük bir first-person shooter. Bu oyuncak, geliştiricilerin gerçekçi ve ayrıntılı bir resim ve harika bir animasyon oluşturmasına olanak sağlayan Kaynak motorunda geliştirilmiştir.

Oyun da büyük bir film müziği aldı. Tetikçinin geliştiricisi stüdyo Valve’dı. İnsanlar ve zombiler arasında dinamik bir savaşta yer almak için fırsat var.

Left 4 Dead üçüncü şahıs kamera görünümü ile ana kooperatif aksiyon shooter. Oyun dört oyuncunun ortak geçişi için tasarlanmıştır. Ancak, iki, üç veya dört ve tek başına olarak şirket geçirebilirsiniz.

Tüm pasaj kooperatif moduna dayanmaktadır, bu yüzden sadece bıkmak zorunda kalmaz, çünkü dünya çapında diğer insanlarla oynuyor olacak, ve arkadaşlarınızın şirket büyük bir zaman olması mümkün olacak.

Kendinizi korkunç bir virüsün yayılmasıyla yok olan büyük bir açık dünyada buluyorsunuz. Bu virüs tüm insan hayatını özümseyerek, insanı yürüyen kötü bir insana dönüştürerek öldü.

Ortak geçiş modu, dört kişilik bir takımda takım arkadaşlarınızla harika vakit geçmeniz için size fırsat verecektir. Korkunç yaratıklar ezmek nerede dünyayı fethetmek için birlikte gidin.

Emrinde, bölgede bulabileceğiniz farklı silah bir sürü, aynı zamanda barınak hakkında unutmayın, gece zombi ile daha sinsi ve aktif çünkü.

Eksik canlı oyuncular botlar tarafından değiştirilecektir. Kuduz zombi bir orduya karşı savaşmak için burada mücadele. İkincisi dokunmamak daha iyidir, aksi takdirde parçalara herkes gözyaşı olacaktır.

Left 4 Dead 1: Oynanış

Bu oyun hakkında en iyi özelliklerinden biri korku oyunları hayranları için cazip kılan çevrimdışı ve online oyun. Co-op fantastik bir kombinasyonu, korku, aksiyon ve çekim ile online en iyi ve oyun oynamak için değer biri yaptı!

Oyun hikayesi

Oyunun hikayesi Amerika Birleşik Devletleri’nde oldu bir zombi kıyamet etrafında döner. Sıradan insanlar korkunç bir virüs ile enfekte edildi, bazı hızlı ve kana susamış zombi dönüştü, ve diğerleri doğaüstü yetenekleri ile mutantlar içine.

Dünya alt üst oldu ve büyük çaplı bir tahliye ye başladı ama dört kahraman zalim kaderden kaçamadı. Şehirde kaldılar ve şimdi hayatta kalmak ve tahliye noktasına ulaşmak zorundalar, ne kadara mal olursa olsun.

Oyunun hikayesi Left 4 Dead biz dört kahramanlarımızın enfekte canavarlar ordularından kaçmak açılış video, göreceksiniz ilk önce altı ayrı şirketlere ayrılmıştır.

Başarısız bir kaçış girişiminden sonra, kendilerini Fairfield’daki binalardan birinin çatısında bulurlar, ancak yakındaki bir helikopterden en yakın tahliye noktasının yakınlarda, mercy hastanesinin çatısında olduğunu duyduktan sonra, kurtarmak için canavar kalabalığını kırmaya çalışırlar.

Uzun ve acı lı savaşlardan sonra, hala bir radyo yardımıyla bir helikopter aramak ve enfekte şehir bırakın aziz binanın çatısına almak için yönetmek.

Ama onlar birkaç kilometre için uçmak zaman yok, helikopter pilotu mutasyona başlar, korkmuş kahramanlar onu öldürmek zorunda kalır ve helikopter çöker, ama tüm karakterler hayatta ve garajda, yakındaki bulunan başka bir araç, arama gidin.

Bu eski minibüste, bulmayı başardılar, şehri terk ediyorlar. Sonraki birkaç şirket üzerinde, oyunun kahramanları sürekli araçları değiştirmek, canavarlar kalabalıklar ile mücadele ve kirlenmiş toprakları terk etmek için yollar arayın.

CO-OP Oynanışı

Oyun öncelikle oyunun kooperatif moduna dayanmaktadır. Toplamda, dört kişi, belirli bir karakter için her oynayabilir. Ayrıca, oyuncular kendi takdirine bağlı olarak bir karakter seçme hakkına sahiptir ve bu seçim, oyuncunun elden çıkarabileceği başlangıç silah, yetenek ve beceriler kümesine bağlıdır.

Çok oyunculu modu her gün en sevdiğiniz av tüfeği ile canavarlar büyük bir orduda direnmek mümkün olacak arkadaş şirket, başyapıtları, çıkmak çünkü tezahürat yapılır. Silah seçimi, küçük olmasına rağmen, ama oyun ilk dakikadan son dakikaya kadar sizi büyüledi yeterlidir.

Oyun sırasındaki görevler

Oyunun kalbinde Left 4 Dead görevleri, esas olarak kontrol noktalarıulaşmak için tasarlanmıştır. Ancak, bir denetim noktasına gelmeden önce ek görevler gerçekleştirmeniz gerekir. Bir yerde zombi alanı temizlemek için gerekebilir ve bir yere önemli bir nesne veya anahtar bulmak için.

Aksi takdirde, hangi düzeyleri ile gitmek gibi zombi çok sayıda ordularını ile mücadele etmek zorunda tipik bir eylemdir. Ayrıca, bu oyunda zombi yürüyüş ve koşmak, ve çok hızlı bir şekilde, bütün yığınları saldıran olabilir. Ve mutasyona uğramış zombiler olacak, patlayan, kusan zehir ve daha fazlası.

Oyun sürücü ile doludur ve ürpertici canavarlar sürekli görünür ve dinlenmek için izin vermez gibi, seviyenin ortasında nefesini yakalamak için neredeyse hiç zaman vardır.

Özellikleri

Özellikleri açısından, L4D1 dünyanın en iyilerinden biri olabilir. Bu oyun gerçekten oynamak için keyifli ve indirmek ve yüklemek için değer emin kılan özellikleri çok fazla türde içerir olması nedeniyle! Henüz oyun denemek ya da izledim, burada büyük olasılıkla gibi olacak bazı özellikler şunlardır:

 • Oyun temeli enfekte yurttaşlar karşı sonsuz bir mücadeledir. Altı şirketin her biri, kahramanlar şehrin canavarlar tarafından doldurulur, terk etmek için bir sonraki araç almak gerekir sırasında çeşitli düzeylerde oluşur.
 • Bireysel düzeyleri küçük güvenlik bölgeleri ile bağlantılıdır, bir kez oyuncular bir sonraki aşamaya ilerlemek için orada enfekte olanları yok etmek gerekir. Bu güvenlik bölgeleri içinde, bir sonraki aşamada kullanışlı gelecek ilk yardım kitleri ve mühimmat bulabilirsiniz.
 • Bazı düzeyleri sözde “Panik İşler” içerir, hangi aktivasyonu canavarlar çok sayıda akını yol açar.
 • Yapay zeka, perde arkasında karakterin gelişimine bağlı olarak oyunu geçmenin zorluğunu düzenleyen, enfekte olan ların sayısını artıran veya azaltan, mühimmat ve ilk yardım kitlerinin miktarını düzenleyen ayrı bir karakterde görüntülenir.
 • Görselleştirme: Oyuncak grafik gerçekten iyi çıktı. Bu Oyun Tasarımcıları Vana ve Motor Kaynak başarıları liyakat olduğunu. Bu nedenle, oyunda yerleri farklı olduğu ortaya çıktı, atmosfer baskıcı, gergin, ve bu dinamik aydınlatma ile kolaylaştırılır. Buna ek olarak, oyuncak çok az “ışık” yerleri vardır ve oyuncular genellikle el feneri ve diğer aydınlatma cihazları kullanmak zorunda kalacak.
 • Atmosfer: Tüm pasaj ruhu içinde sürdürülür “merhamet ve kurtuluş hiçbir yerde beklemek.” Dörtlümüzün tek amacı güvenli bir yere gitmek ve en kısa zamanda New Orleans’ta olmak.
 • Aksiyon etkinlikleri: Oyun genellikle oyuncuların süper hızlı modda zombi kalabalıklar tarafından saldırıya uğradığı bir “çatışma” modu içerir.
 • Oyun: Oyun tek bir oyun, co-op ve multiplayer vardır. Ama gerçek oyuncular ile takım olabilir oyun içi modları, en ilginç şey. Ve yapay zekanın nadiren ne yapacağını düşünmesinin nedeni. Biz co-op ve multiplayer özü zaten sizin için açık olduğunu düşünüyorum.
 • zombi çeşitleri: Bu oyunda Walking Dead heterojen bir kitle vardır. Bazı farklı olmayan sıradan canavarlar gibi, ya da artan hasar, mini-patronlar gibi. Örneğin, Cadı şiddetle onun istismarcı koştu unkillable bir yaratıktır. Ya da sigara içen biri zehir tükürmek ve karakterleri halüsinasyon göremez.

L4D1 Oyun İçi Denge

Bu, diyelim ki, herkesin on yıldır katlanmakta olduğu genel kabul görmüş bir dengesizlik. Left 4 Dead, hayatta kalanlar ve enfekte zombiler oyunun iki tamamen farklı yönlerini tanıtarak, Valve yakacak odun kırma riski. Ancak Left 4 Dead’in ikinci yarısı olan Versus modu bu şüpheleri çürütüyanda.

Klasik deathmatch bu şekilde döşenmiştir: dört kurtulan, kampanya gibi, barınak almak için deneyin, ve dört enfekte insanlar her şekilde onları önlemek için deneyin. Bunu yapmak için, rasgele dört patron (beş olası) rolleri atanır.

Beşincisi için, onun olağanüstü gücü nedeniyle oynayamaz Cadı, ama daha ziyade çünkü çoğu zaman o istirahat, sadece o rahatsız olduğunu saldırıyor.

Zombiavantajları

Ama ne taktik alan kalan dört ile açılır! Çoğu patron lar açık savaşta güçsüzdür ama insanlar üzerinde en az üç ortak avantajı vardır. İlk olarak, zombiler için oyuncular sadece düşman tam görünümünde değilse, kendi görünümünü yer seçme hakkına sahiptir.

İkincisi, zombiler için oyuncular özel yolların yardımıyla ulaşılmaz insanların çatılarında hareket edebilirsiniz. Son olarak ve üçüncü olarak, bu enfekte her zaman insanların konumu ve sağlık durumu farkındayız. Böylece, zombiler için tüm oyun yetkin pusu lar ve açıkça organize saldırılar oluşur.

Örneğin, bu seçenek mümkündür: dar bir sokaktan geçerken, hayatta kalanlar hemen en şanssız iki kusuyor Fat Man (Boomer), rastlamak. Şişman, tabii ki, o öldürecek, ama iş zaten yapılır, hemen sokak sel basit zombi, saldırmak için bir sinyal vererek.

Burada tüm süre onların serbest bırakılması için bekleyen diğer patronlar için oyuna katılmak için zaman. Hunter olan siluet en az sarı bir kontur (onun sağlık düşük olduğu anlamına gelir) ile aydınlatılmış bir kurban seçmek için yeterli, uygun bir an bekleyin ve bazı duvar veya çatı en iyi atlama.

Bunun için kapak, sırayla, smoker çalışabilir (Sigara içen), uzun mesafelerden saldırmak mümkün. Cadı ile işbirliği ve uzak çekinme. O oynayamaz olmasına rağmen, o Versus nadir bir konuk değildir ve yetkin onun vaatleri iyi destek yakınında pozisyon işgal. Turun sonunda, taraflar değişir.

Çok oyunculu bir oyuna nasıl başlanır?

Teknik olarak, Left 4 Dead çok oyunculu müstehcen basit ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir düğmeye dokunarak, tarafı seçtiğiniz sözde “lobi”yi arayın. Bundan sonra, partinin yaratıcısı sunucunun otomatik arama başlar (bağlantı hızına göre seçilen, yakın bir konum seçtiğinizden emin olun).

Left 4 Dead 1 içindeki grafikler

Burada grafik ve eski Kaynak motoru ağıt bir yer vardı, Left 4 Dead olarak oynanır olarak şaşırtıcı görünüyor. Bu özellikle ışık ile çalışan doğrudur. Tüm aklı başında sansür komisyonlarından “Kesinlikle 18’den” reytingi Left 4 Dead güzel gözler için alındı.

Yanı sıra tüm diğer vücut parçaları için, slurge oyun boyunca etrafımızda uçan. Bu oyun ile testosteron zevk açısından Gears of War ve elektrikli testere sadece bir proje karşılaştırılabilir.

Oyundaki sesler

Ama hala bir ses var. Işıklandırmaile birlikte, Left 4 Dead’in en güçlü taraflarından biri. Oyundaki ses, oyunla güçlü bir şekilde bağlantılıdır, bu sayede kararlar alınır ve taktikler oluşturulur.

Her patron genellikle uzaktan duyulur ve farklı şekillerde duyulabilir: şişman adam kıvranır ve sürekli revels, Sigara içen öksürük tüberküloz, Hunter sadece bir kesim gibi çığlıklar ve cadının mezar ağlaması tüm vücut üzerinde tüyler ürpertici kışkırtır.

Müzik eşliğinde (Stanley Kubrick’in “Space Odyssey 2001″e çok benzer) yanı sıra, zombiler tarafından yapılan en hoş sesler tarafından amansızca perili vardır.

L4D Zombi sınıfları

Zombiler için oynarken ana noktaları gibi. Başarının anahtarı pusudur. Pusunun özü, her patrona verilen spesiyalleri birleştirmektir.

Hayatta kalanların aksine, zombiler için oyun daha fazla sabır gerektirir. Açıkçası, sadece Tank elleriyle hayatta kalanların boş bir gruba saldırmak için, geri kalanı insanlar zombi bir kalabalık ya da daha iyisi, Cadı tarafından saldırıya olacak kadar beklemek gerekir. Dikkat sadece insanlar için gerekli olmayan bir özelliktir. Tüm zombiler mükemmel metre birkaç on için duyulabilir olduğunu unutmayın.

Smoker

Smoker Midnacle Half-Life benzer. Bir dil aramak oldukça zor bir şey sayesinde, o bir kurtulan çekiyor, böylece onun sağlık rezerv inceltme. Hasar küçük olduğundan, Smoker için Hunter veya Tank ile birlikte çalışmak daha iyidir.

Hunter

İkinci patron, hafif siklet şampiyonu. Hunter çok hızlı ve çevik, ama saldırı oldukça savunmasızdır. O oturma konumundan atar ve oldukça uzun bir mesafe için atlar. Atlama emin için en iyisidir, ama Sigara içen olarak, bu patronun sağlığı küçük, bir gaf anlık şiddet ile doludur.

Boomer (Fat)

Patronların en savunmasızı. Bu enfekte kurtulanların oldukça etkileyici bir sayı çekebilirsiniz çünkü Fat yararlıdır. Tam olarak kaç tane, kaç kurtulan onun resepsiyon Barf (kelimenin tam anlamıyla, “bleve”) dokunmak mümkün olacak bağlıdır. Hayatta kalanlar tüm saldırıları başlatmak için daha iyidir zombi ekibinin temel taşı.

Tank

Hayatta kalanherkesi aynı anda öldürebilecek tek patron. Iyi hız ve güçlü etkisi ile, Tank da asansör ve kayalar atmak. İki temel koşul, hayatta kalanlara sürekli saldırmak gerekir. Aksi takdirde, bu patronu oynama hakkı başka bir oyuncuya aktarılır, hem de ateşe odaklanabileceğiniz açık alanlardan kaçınırsınız.

Sonuç

Left 4 Dead 1 emin ve denemeye değer en iyi korku oyunu indirmek için değer. Bunun için, doğrudan Google Drive depolama sunucularından hızlı indirme hızı sağlayarak sizin için daha da kolay hale getirmeye çalışıyoruz.

Bu tüm süreç boyunca en iyi kolaylığı ve performansı sağlayacaktır. Oyunun L4D sürümü güvenli, indirmek için güvenli, yüklemek ve oynamak. Google Drive tarama işlemi ile sağlanacak güvenliği garanti edebiliriz!