Lakeview Cabin 2 Indir

Lakeview Cabin 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Lakeview Cabin 2, 30 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Nihai 2D korku geri döndü! Kendinizi korku filmlerinin farklı dünyasına bırakın! Yüzleşmeniz gereken R dereceli zorluklara hiçbir şey sizi hazırlayamaz! Bu sefer terör gerçek. Korkunç düşmanlara karşı hayatta kalmak için bulabilecekleri her şeyi kullanırken dört yoldaş olarak oynayın. Yeni ortaya çıkan oyun olasılıklarını keşfedin ve Lakeview ilmine daha derinlemesine dalın. Sadece gece çökmeden önce bir planın olduğundan emin ol.

-Sequel to the Lakeview Cabin Collection (2015)
– İlk bölüm oyunda, üç bölüm daha geliyor!
– Tek başına veya arkadaşınla oyna! 2 oyunculu CO-OP başlangıçtan itibaren mevcut!

Lakeview Cabin 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lakeview Cabin 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lakeview.Cabin.2.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Lakeview Cabin 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lakeview Cabin 2 ücretsiz indirme

Lakeview Cabin 2 Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10, 7, XP
 • İşlemci: 1.2 GHz işlemci
 • Grafik: En az 32 MB video belleğine sahip DirectX 8 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Microsoft Xbox 360 / One denetleyici veya Direct Input uyumlu denetleyici

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.