Lady In Tomb Indir


Lady In Tomb Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Lady In Tomb, 21 Temmuz 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Karakter modeli yükseltmesi: 4 insan karakteri ve 2 canavar modeli yükseltildi ve 11 modelin yükseltilmesi gerekiyor
Sahne modeli yükseltmesi:
1. Sahnenin 350 modelinin tamamı, 27 bulmaca modeli ve 113 model sahne donanımı iyileştirildi ve sıfırlandı, 255 doku 4K çözünürlüğe değiştirildi, 182 malzeme PBR malzemelerine değiştirildi
2. Mezarın orta alanı ve çatı katında yerleşim düzeni değiştirilir ve aydınlatma efekti optimize edilir. Parlaklık daha yüksek, hiyerarşi daha net ve dehşet duygusu daha güçlü. Aynı zamanda, orijinal global dinamik aydınlatma modu, 4K çözünürlükte 60 resmin sorunsuz çalışmasını gerçekleştiren statik aydınlatma + dinamik aydınlatma moduna değiştirilir.

1. Dövüşün zorluk seviyesi her yerde azalır ve zorluk seviyesi ve Cehennem zorluk seviyesindeki canavarların HP'si azalır
2. Orijinal canavarın iki dirilişini tek bir dirilişle değiştirin
3. Tamamen ölen canavarlar çok fazla kan dökecek, bu da oyuncuların tanımlaması için uygun
4. Kafa sistemini ekleyin, vurulan canavarlar canlanmayacak
5. Monster Blink ayarını kaldırın, oyuncular mükemmel kontrollerle canavardan kaçabilir, her türlü canavarın yapay zekasını daha da optimize edebilir ve uçan canavarlar, canavar dönmeleri ve yanıp sönen canavarların sorunlarını çözebilir
6. İki yeni canavar, Güve ve Akrep eklendi
7. 4 patron dövüşü ekleyin, mantık tamamlandı ve deneyim hala optimize ediliyor.
8. JiuXun'un temel kendini savunma yeteneğini ekleyin: Bu büyüyü serbest bırakarak yakın mesafedeki canavarları sallayabilen Zhenhun. Aynı zamanda, ruh titremeleri güvenin hayalet kalkanını kırabilir. Zhenhun, CD tipi bir beceridir. Soğutma süresi gibi detaylar test sırasında ayarlanacaktır.
9. Yeni harita: Mezar odasının doğu bölgesi, mağara, su kanalı, mezar çukuru, sahibinin gerçek mezarı, laboratuvar ve son mezbaha. Süreç test edildi ve detaylar hala ayarlanıyor.
10. Sahnenin kesintisiz yüklenmesinin kapsamlı optimizasyonu, tam sürümde sorunsuz 60 kare elde etmeyi hedefliyor
11. Bir fiyatlandırma sistemi ekleyin
12. Sıralama sistemi ekleyin
13. En Yüksek Zorluk Ekleme: Cennet (hardcore oyuncuların aşırı uyarılma ihtiyaçlarını karşılayın …)
14. Daha fazla başarı ekleyin
15. Arsanın iki kolu ve dört sonu tamamlandı ve hala test ediliyor
16. Sonsuz hafif makineli tüfek, sonsuz tabanca ve sonsuz roketatar dahil, gümrükten geçtikten sonra değişen zorluktaki sonsuz mühimmat silahlarının seviyesini yükseltin
17. Patron dövüşü optimizasyonu ilerlemesi %90
18. Doğru • Boss dövüşü optimizasyonunun ilerlemesi %90
19. Destek denetleyicisi mezuniyeti %80
20. Sahne sonu pişirme %20
21. Mevcut bazı hataları değiştirin

Lady In Tomb Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lady In Tomb indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract In Lady In Tomb”a tıklayın (bu işlem için 7-zip gerekir. Buraya).
 4. Lady In Tomb klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mezardaki Kadın Ücretsiz indir

Lady In Tomb Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 x64
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD FX ™ -8320 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 3GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX1050Ti / AMD Radeon RX 480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 35 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin