Kingdom Come: Deliverance Indir (v1.9.6 & ALL DLC’s)

Kingdom Come: Deliverance Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Kingdom Come: Deliverance 13 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sen bir demircinin oğlu Henry’sin. Şiddetli bir iç savaşın ortasında, işgalciler köyünüze saldırıp arkadaşlarınızı ve ailenizi katlederken çaresizce izleyin. Acımasız saldırıdan kıl payı kurtulur ve karşılık vermek için kılıcınızı alırsınız. Ailenin intikamını al ve işgalci güçleri savuşturmaya yardım et! Charles’ın oğullarından biri olan Wenzel, tacı miras aldı. Babasının aksine Wenceslaus saf, hoşgörülü, hırslı bir hükümdar. Üvey kardeşi ve Macaristan Kralı Kızıl Tilki Sigismund, Wenceslas’ta zayıflık hissediyor. Sigismund iyi niyetmiş numarası yapar, Bohemya’ya gider ve üvey kardeşini kaçırır. Sigismund’un tahtta bir kralı olmadığı için Bohemya’yı yağmalayabilir ve servetine el koyabilir.

Bir yuvanız, aileniz veya bir geleceğiniz yoksa, istilaya direnen Lord Radzig Kobyla’nın hizmetindesiniz. Kader sizi bu kanlı çatışmaya çekiyor ve sizi Bohemya’nın geleceği için savaştığınız şiddetli bir iç savaşa sürüklüyor.

 • Devasa Gerçekçi Açık Dünya: Görkemli kaleler, devasa tarlalar, hepsi çarpıcı yüksek kaliteli grafiklerle işlenmiştir.
 • Doğrusal olmayan tarih: Görevleri farklı şekillerde çözün ve ardından kararlarınızın sonuçlarıyla yüzleşin.
 • Zorlu kavga: Mesafe, gizlilik veya göğüs göğüse mücadele. Silahlarınızı seçin ve acımasız olduğu kadar heyecan verici savaşlarda onlarca benzersiz kombinasyon gerçekleştirin.
 • Karakter Gelişimi: Becerilerinizi geliştirin, yeni avantajlar kazanın ve ekipmanınızı şekillendirip yükseltin.
 • Dinamik dünya: Eylemleriniz çevrenizdekilerin tepkilerini etkiler. Savaşın, çalın, baştan çıkarın, tehdit edin, ikna edin veya rüşvet verin. Her şey sana bağlı.
 • Tarihsel doğruluk: Gerçek tarihi figürlerle tanışın ve ortaçağ Bohemya’nın gerçek görünümünü deneyimleyin.

Kingdom Come: Deliverance’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kingdom Come: Deliverance indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kingdom.Come.Deliverance.v1.9.6.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunun için WinRAR’a ihtiyacınız var, Alabilirsin Buraya).
 4. Kingdom Come: Deliverance klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Kingdom Come: Deliverance Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Kingdom Come: Deliverance Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: İşletim sistemi 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3,3 GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Birleşik

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.