Kiai Resonance Indir (v1.0.0.22)

Kiai Resonance Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Kiai Resonance 21 Nisan 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Kiai Resonance, Windows için bir 2D vs dövüş oyunudur. Beklenmedik bir vuruşun ölümcül olduğu ve becerilerinizi mükemmelleştirmek için çok sayıda zorluğun olduğu çok oyunculu samuray savaşlarına katılacaksınız. Oyuncu, rakibininkine uyum sağlamak için istediği zaman katana konumunu değiştirebilir. Bu, bir sonraki saldırısını beklemeniz gereken bir akıl oyunu yaratır. Grafikler, geleneksel Japon baskılarının basit estetiğini, büyük ustalarının bazı resimsel unsurlarını alarak ve onları yüzleşmeleri karakterize eden şiddet ile aşılayarak yeniden yaratmaya çalışıyor. Mevcut oyun modları arasında yapay zekaya karşı tek başına, aynı ekranda iki kişi veya çevrimiçi olmak üzere klasik bire bir, ayrıca samuray becerilerimizi test etmek için çeşitli mini oyunlar bulunur. Oyun, bir sıralama sistemi ile en son oyun kollarını ve çevrimiçi oyunları destekler.

Kiai Resonance’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Kiai Resonance indirmeyi tamamladıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kiai.Resonance.v1.0.0.22.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Kiai Resonance klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Kiai Resonance ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Kiai Resonance’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.8 GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Kamp: 162 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin