Judge Dredd: Dredd vs. Death Indir


Yargıç Dredd: Dredd vs. Death Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Yargıç Dredd: Dredd vs. Death 28 Şubat 2005’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Her biri potansiyel suçlu olan 400 milyondan fazla insanın yaşadığı Mega-City One’a hoş geldiniz. 22. yüzyılın üçüncü on yılı, işsizlik had safhada, can sıkıntısı had safhada ve topyekûn anarşiyi yalnızca yargıçlar önleyebilir. Anında adaleti yönetme yetkisine sahipler, hepsi bir arada yargıç, jüri ve cellat. Yargıçların en korkulan ve saygı duyulanı sensin Yargıç Dredd. Sokaklarda devriye gezin ve ihtiyaç duyulan her yerde anında adalet sağlayın. Psi yargıçları korkunç bir veba öngörüyor, bu şehirdeki ani vampir patlaması mı ve kötü niyetli Karanlık Yargıçların işi mi?

 • YARGIÇ, JÜRİ ve UYGULAYICI Öldürmek veya silahsızlandırmak ve tutuklamak için ateş etme seçeneğiniz var.
 • Sürükleyici hikaye boyunca iki oyunculu ortak LAN oyunu
 • 32 oyuncuya kadar yoğun LAN eylemi
 • Düşman botlarıyla özelleştirilebilir çok oyunculu oyunlar
 • Çılgın kargaşa için 60’tan fazla karakter arasından seçim yapın!

Yargıç Dredd: Dredd vs Death nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yargıç Dredd: Dredd vs Ölüm indirildikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Yargıç Dredd’e Çıkart: Dredd vs Ölüm” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Judge Dredd: Dredd vs. Death klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yargıç Dredd: Dredd vs Ölüm Ücretsiz İndir

Yargıç Dredd’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Dredd vs Death ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen işletim sistemi: Microsoft® Windows® XP/Vista
 • İşlemci: Intel Pentium III veya AMD Athlon 700MHz bilgisayar veya eşdeğeri
 • Grafik: Dönüştürme ve Aydınlatmayı destekleyen 32 MB grafik kartı (GeForce 1, ATI Radeon 7500 veya daha iyisi)
 • Ses: Windows uyumlu ses kartı
 • DirectX sürümü: DirectX 9.0
 • Hafıza: 128MB RAM
 • Hard disk: 1,5 GB boş sabit disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin