JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R Indir (v2022.09.07 & ALL DLC)


JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R 1 Eylül 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Karizmatik kahramanları, kendine özgü sanat tarzı ve unutulmaz sloganlarıyla (“Yare yare daze…”) tanınan JoJo’s Bizarre Adventure’da başka bir bölüm geliyor! JoJo’nun Tuhaf Macerası: All-Star Battle R! JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, eski JoJo’nun üst düzey sanat stilini yakalar ve JoJo evrenini Hirohiko Araki’nin mangası canlanmış gibi güçlü görsellerle deneyimlemenizi sağlar. Artık siz de Hirohiko Araki’nin yarattığı karakterleri kendi ellerinizle özgürce hareket ettirebilir ve karakteristiği uyandırmak için grafik ve metnin buluştuğu manganın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh ve JoJo’s Bizarre Adventure’dan diğer karakterler birden fazla nesilde bir araya geliyor! Tüm hikaye bölümlerinde 50 oynanabilir karakterle, her hikayedeki popüler savaşları yeniden yaşayabilir ve farklı evrenlerden karakterlerin ilk kez etkileşime girdiğini görebilirsiniz! JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, All Star Savaş Modu, Arcade Modu, Çevrimiçi Mod, Versus Modu, Alıştırma Modu ve Galeri Modundan oluşur. Ana mod olan All Star Battle Mode, yalnızca orijinal oyundaki karakterler arasındaki çarpışmaları değil, aynı zamanda All-Star Battle R’a özgü yepyeni savaşları da içeriyor. Farklı ayarlar ve koşullarla 100’den fazla savaşta oynayabilirsiniz. All-Star Savaş Modu ayrıca, Galeri Modunda keyfini çıkarabileceğiniz karakterler ve benzersiz çizimler için özel kozmetik görünümler içerir.

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R’yi indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Alabildiğiniz kadar 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

JoJo’nun Tuhaf Macerası: All-Star Battle R Ücretsiz İndir

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: AMD FX-4350 veya Intel Core i3-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Radeon HD 7950
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Doğrudan Ses desteklenir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin