Interstellar Airgap Indir

Interstellar Airgap Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Interstellar Airgap 7 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Direniş anlamsız görünüyor – ama hegemonun belirli bir zayıflığı var. Panwestia ülkesi dünyanın yarısını fethetti – ve durmuyorlar. Korkunç yıldızlararası silahların yardımıyla liderler, diğer yarının tetiğini çekmeye hazırlanır. Hegemonu çökertebilecek, ancak onu yeniden kazanabilecek bilgiler var mı? Yıldızlar için ateş etmelisin. Yıldızlararası Hava Aralığı, John Lance’in seçimlerinizin hikayeyi oluşturduğu 220.000 kelimelik ilgi çekici bir etkileşimli bilim kurgu romanıdır. Tamamen metin tabanlıdır – grafik veya ses efekti içermez – ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır.

 • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın; gay, heteroseksüel, bi, pan veya aseksüel.
 • Uzayın sonsuz karanlığında çevik bir gemiyi yönlendirin.
 • Bir asteroit hapishanesinden cesur bir kaçış planlayın.
 • Güç yapısını kırmak veya topuğunuzun altındaki direncini kırmak isteyenlerle çalışın.
 • Reform edilmiş bir polis memuru, devrimci bir kundakçı, samimi bir roket pilotu, sorunlu bir geçmişe sahip bir pasifist veya neslinin en parlak zekalarından biriyle bir romantizm bulun.
 • Her biri arkadaşınıza ve / veya romantik partnerinize göre benzersiz bükülmelere sahip bir düzineden fazla benzersiz son deneyimleyin.
 • Çok korkunç bir ayıdan kaç!

Interstellar Airgap nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Interstellar Airgap indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Interstellar Airgap’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Interstellar Airgap klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yıldızlararası Hava Aralığı Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Interstellar Airgap indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 7.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin