Impostor Factory Indir

Impostor Factory Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sahtekar Fabrikası 30 Eylül 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Dr. Watt ve Dr. Rosalene’in özel işleri var: İnsanlara hayatlarını en baştan yaşamaları için bir şans daha veriyorlar. Ama bu onların hikayesi değil. Muhtemelen. Bunun yerine, Quincy ile ilgili. Size onun hakkında bir hikaye anlatayım. Bir gün Quincy, şüpheli bir şekilde uzak bir konakta süslü bir partiye davet edildi. O da kabul etti ve gitti; çünkü villa şüpheli ve uzak olmasına rağmen şıktı ve parti veriyordu. Hatta o kadar süslü olduğu ortaya çıktı ki banyosunda bir zaman makinesi vardı. Quincy ellerini yıkayabilir ve zamanda geriye gidebilirdi. Bir zaman tasarrufu hakkında konuşun! Ama tabii ki insanlar bunu yaptıkları için ölmeye başlıyor. Ve yol boyunca bir yerde, işler biraz Lovecraftian oluyor ve dokunaçlar oynuyor. Her neyse, bu oyunun gerçekte neyle ilgili olduğunun yaklaşık 1/3’ü.

Ana Özellikler

 • Ekrana lanet okutacak bir hikaye
 • Macera oyunu öğelerinin ve klasik RPG estetiğinin rahat bir karışımı
 • Çok yanlış okunan ama çok doğru hissettiren diyaloglar
 • Dolgusuz ve zaman kaybetmeden bir espresso versiyonu
 • uzun kedi

Impostor Factory nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Impostor Factory indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Impostor Factory’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Impostor Factory klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sahtekar Fabrika Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Impostor Factory’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP, Vista, 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz +
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: 1024 × 768 Yüksek Renk +
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX®: 9.0+
 • Ek Yorumlar: Pratik olarak bir patates üzerinde çalışır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin